Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

FRAC w VIVO! Krosno. Dołączają lokalni najemcy

Budowa VIVO! Krosno wzbudza duże zainteresowanie wśród lokalnych, podkarpackich przedsiębiorców. Podpisano kolejne umowy. W obiekcie pojawią się sklepy FRAC, Feniks, Maxi Moda, Evenement oraz biuro podróży Travelplanet.

Jak informuje IMMOFINANZ, prace na placu budowy VIVO! weszły w kolejny etap. Realizowane są zgodnie z przyjętym harmonogramem.

- Konstrukcja stalowa centrum jest na znacznym poziomie zaawansowania, a większość głównych stalowych dźwigarów została już zamontowana. W chwili obecnej generalny wykonawca skupia się na realizacji obwodowych ścian z bloczków gazobetonowych. Ponadto przystąpiono także do prac związanych z wzmocnieniem podłoża przed wylaniem płyty żelbetowej na gruncie - mówi Przemyslaw Wardega z IMMOFINANZ Services Poland Sp. z o.o.

Lokalni przedsiębiorcy w VIVO! Krosno
FRAC jest szczególnie dobrze znany wśród krośnian i społeczności podkarpackiej. Obecnie sklep FRAC Delikatesy mieszczą się w Krośnie przy ul. Rzeszowskiej 1. Firma posiadała swój obiekt również na osiedlu Traugutta. Ta istniejąca od 1994 roku marka (z siedzibą główną w Rzeszowie) aktualnie, oprócz rodzimego województwa rozwija swoją sieć sklepów również na obszarze Mazowsza.

W nowej krośnieńskiej lokalizacji, na powierzchni 2.000 mkw. FRAC zaproponuje to, z czego zasłynął, czyli szeroki wybór wysokiej jakości świeżych produktów w rozsądnych cenach.

Do grona lokalnych najemców w VIVO! Krosno dołączył Feniks, sklep z akcesoriami telefonicznymi i serwisem, dwa butiki odzieżowe: Evenement i Maxi Moda, oraz franczyzobiorca biura podróży Travelplanet.

- Podobnie jak w przypadku innych naszych projektów handlowych, również w VIVO! Krosno staramy się zaoferować mieszkańcom możliwie najlepszą i odpowiednio zbalansowaną ofertę handlową. Dlatego też nasz tzw. mix najemców obejmuje zarówno duże, międzynarodowe marki, te krajowe i co równie ważne, lokalne. Co więcej, poprzez nasz projekt chcemy dać możliwość podkarpackim przedsiębiorcom do ich ekspansji i rozwoju - skomentowała Magdalena Kowalewska, przedstawicielka IMMOFINANZ.

Marki obecne w VIVO! Krosno: Kino Helios, H&M, Media Markt, RESERVED, House, CROPP, SiNSAY, Home&You, Martes Sport oraz CCC, FRAC, Feniks, Maxi Moda, Evenement oraz biuro podróży Travelplanet.

Krośnieńska inwestycja jest realizowana przez IMMOFINANZ wspólnie z partnerem, tj. firmą Acteeum Group (udziały firm w projekcie kształtują się na poziomie: 85% IMMOFINANZ i 15% Acteeum).

Otwarcie krośnieńskiego centrum handlowego planowane jest na IV kwartał 2017.

Zobacz także:
- Home&You, Martes Sport oraz CCC w VIVO! Krosno,
- RESERVED i trzy inne marki odzieżowe LPP w VIVO! Krosno,
- VIVO! Krosno: w środę wmurowano kamień węgielny [ZDJĘCIA],
- Kino Helios powstanie w Krośnie. Będzie w Galerii VIVO! Krosno,
- Powstanie centrum handlowe VIVO! Otwarcie zaplanowano na przyszły rok,
- Przy Bieszczadzkiej powstanie VIVO! Krosno - nowa galeria handlowa.

mg
Fot. IMMOFINANZ

15 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

TEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁEŚ!

HITY, MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj