Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

HELLO KROSNO: sposób na powietrze w "małym Krakowie"

HELLO KROSNO: sposób na powietrze w "małym Krakowie" Fot. facebook.com/Pankrosnizm

Czy powietrze w Krośnie jest złe? "Pankrośnizm" uspokaja i radzi. Zobaczcie sami, jak kiepskie wiadomości można przyjąć z humorem.

Prognozy jakości powietrza pojawiające się na stronach Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska nie zawsze są dobre dla Krosna. Czy nasz "mały Kraków" nie ustępuje dawnej stolicy również w ilości smogu?

Tym razem "pankrośniści" pokazali, jak radzić sobie z takimi doniesieniami.

pd

2 komentarzy

  • adwa

    smród w Krośnie coraz większy , a nikt tego nie widzi, czy też nie chce widzieć---wytruwamy się powoli.. Miasto zainstalowało czujniki , które pewnie szybko znikną gdyż skala zanieczyszczeń powietrza jest porażająca .Dzisiaj pobiliśmy chyba wszystkie rekordy , a to dopiero pażdziernik--strach myśleć co dalej -przypomnijcie sobie ubiegłoroczną zimę , zresztą w sierpniu czy wrześniu .wcale dużo lepiej nie było --można sobie sprawdzić .Czyli nie tylko ogrzewanie domostw powoduje tę klęskę ---co jeszcze to warto podyskutować.Wyczytałem na stronach MPGK , że obniżenie komina o 20 metrów w ciepłowni na Łężańskiej w 2010 roku nie spowodowało ujemnych skutków.Na pewno wszystko zgodnie z normami, ale dlaczego czasem zimą dymy snują się nad miastem nieraz bardzo nisko -kilkanaście metrów nad ziemią i nas trują , że ho.W ubiegłym roku było to kilka czy wręcz kilkanaście takich dni. Podobno miasto kupuje kilka nowych autobusów z silnikami diesla ....TRZEBA COŚ ROBIĆ NATYCHMIAST ..pogotowie jeżdzi coraz częściej ,albo mi się zdaje

    Zgłoś nadużycie adwa piątek, 20 październik 2017 00:02 Link do komentarza
  • B.

    Niestety to nie jest śmieszne. Może jakiś artykuł - wywiad z władzami miasta, co planują zrobić, by poprawić jakość powietrza. I z największymi firmami z Krosna, co mogą zasponsorować w dziedzinie ochrony środowiska.

    Zgłoś nadużycie B. wtorek, 10 styczeń 2017 17:51 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

TEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁEŚ!

HITY, MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj