Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Nie przegap!

1 marca jest Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uroczystości związane z tą datą odbywają się w różnych miejscach zwykle w lutym i marcu. Zobacz jakie wydarzenia zaplanowano podczas krośnieńskich obchodów. Będzie koncert, wykłady i odsłonięcie obelisku.

Miasto Szkła Krosno po emocjach związanych z historycznym awansem do czwórki najlepszych drużyn finałowego turnieju o Puchar Polski wraca na parkiet do Krosna.

25 lutego w Restauracji Parkowa 7 w Krośnie odbędą się II Urodziny Browaru Dukla. W trakcie wydarzenia przewidziane jest wiele niespodzianek.

Ten bóg umarł zdecydowanie przedwcześnie. W 2010 r. nowotwór odebrał światu jednego z najwybitniejszych wokalistów hard rocka i heavy metalu, Ronniego Jamesa Dio. 20 maja w Rock Klub Iron w Krośnie odbędzie się koncert memoriałowy.

Muzeum Podkarpackie w Krośnie zaprasza na niezwykłą wystawę etykiet pudełek od zapałek ze zbiorów muzeum w Koszycach. W skład unikatowej kolekcji wchodzi ponad 120 tysięcy eksponatów ze wszystkich kontynentów.

Muzyczny Teatr Śmiechu zaprasza do Krosna na koncert Zbigniewa Wodeckiego. Wydarzenie odbędzie się w RCKP. Bilety do nabycia w kasie RCKP oraz na www.kupbilecik.pl.

Pub & Club Nafta Krosno zaprasza na znakomity koncert płockiej formacji FARBEN LEHRE. Wydarzenie odbędzie się 16 marca. Wstęp jest biletowany.

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie zaprasza 15 lutego do galerii fotografii na wystawę zdjęć Jacka Wnuka "Karpaty Wschodnie". Wydarzenie odbywa się pod patronatem honorowym Fotoklubu RP.

Do końca lutego w galerii szarej RCKP można zwiedzać ekspozycję fotografii "Kresowe portrety" Jana Tadeusza Skłodowskiego. Spotkanie z autorem zaplanowano na 24 lutego o godzinie 18.

16 marca o godz. 19 na scenie RCKP wystąpi Stare Dobre Małżeństwo. Koncert jest biletowany.

Muzeum Podkarpackie w Krośnie zaprasza do obejrzenia wystawy poświęconej karpackiej miejscowości Rafajłowa. Wystawa będzie dostępna do kwietnia.

"Dwie Morgi Utrapienia" -  przebój polskiego teatru komediowego na deskach RCKP już 24 lutego! Bilety do nabycia przez Internet.

12 marca na scenie RCKP w Krośnie wystąpią Poparzeni Kawą Trzy, czyli zespół tworzony przez dziennikarzy Radia Zet i RMF FM. Autorem większości tekstów zespołu jest Rafał Bryndal.

 

Wasze opinie

TEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁEŚ!

HITY, MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj
Zamknij