Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Nie przegap!

Wieczór z płytami winylowymi. Przynieś własne longplay'e, a zagrają je dla Ciebie na klasowym sprzęcie z epoki! Wydarzenie odbędzie się 29 stycznia, o godzinie 19. Wstęp wolny!

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie oraz Studio Piosenki SWING zapraszają 22 stycznia na koncert "Najpiękniejsze Wspomnienie Świąt".

Najnowszy spektakl Kabaretu Młodych Panów już w marcu zawita do Krosna. Kabaret będzie można zobaczyć na żywo 3 marca w RCKP. Tytuł programu to: "Bogowie". Chcesz wiedzieć więcej?

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie przygotowała liczne atrakcje na czas ferii. Udział w zajęciach można umówić telefonicznie na dogodne godziny.

Muzeum Podkarpackie w Krośnie zaprasza na spotkanie z historykiem Leszkiem Żebrowskim o Narodowych Siłach Zbrojnych. Spotkanie odbędzie się już w najbliższy czwartek o godzinie 17.

Królowa polskiej sceny muzycznej zagości 1 kwietnia w Krośnie. Podczas koncertu będzie można usłyszeć nie tylko dobrze znane przeboje, ale również muzyczne nowości! Koncert odbędzie się w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR przy ul. Bursaki. Cena biletu to 100 zł. Początek wydarzenia o godzinie 19.30.

Muzeum Rzemiosła w Krośnie zaprasza na wystawę fotografii Piotra Krupy "Barwy natury oczami ptaka". Wystawa jest nagrodą dyrektora Muzeum Rzemiosła w Krośnie za pracę "Bez tytułu" w 8. Ogólnopolskim Biennale Fotografii "Krosno - Miasto i ludzie. Pozdrowienia z Krosna 2015 r".

Miesięcznik ZNAK oraz z II LO w Krośnie zapraszają na wyjątkowe spotkanie z prof. Jerzym Vetulanim oraz ks. Grzegorzem Strzelczykiem, autorami książki "Ćwiczenia duszy, rozciąganie mózgu" wydanej przez miesięcznik ZNAK.

23 stycznia gośćmi krośnieńskiego spotkania z podróżnikami będą Dominik Szczepański oraz Piotr Tomza z prelekcją "Nanga Parbat. Śnieg, kłamstwa i góra do wyzwolenia".

Centrum Dziedzictwa Szkła zaprasza na warsztaty "W krainie zimowych bajek". Zajęcia będą się odbywać w czasie ferii 2017.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie zaprasza do aktywnego spędzenia zimowych ferii 2017.

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza podpowiadamy w jaki sposób spędzić ferie zimowe 2017. Twórcze zajęcia dla twórczych dzieci i młodzieży - rozgrzeją niejeden umysł i zachęcą do działania.

Klub K15 zaprasza 24 stycznia na spotkanie z Maciejem Stromczyńskim oraz Grzegorzem Ozimińskim, którzy jako jedni z pierwszych Polaków pokonali słynny Pacific Crest Trail. Początek spotkania o godzinie 18.00, wstęp 5 zł.

 

TEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁEŚ!

HITY, MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj