Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

Praca dla barmanki/kelnerki

Restauracja Wyszynk Krosno poszukuje do pracy na stanowisko kelnerka/barmanka.
Zakres obowiązków, wymagania:
- Musisz zarażać uśmiechem, pozytywną energią i lubić swoją pracę!
- Wysoki poziom kultury osobistej.
- Doświadczenia mile widziane.
- Uczciwości, samodzielność, zaradność i zaangażowania oraz dyspozycyjności w szczególności w weekendy.
- Książeczki sanitarno-epidemiologicznej.
- Umiejętności komunikacji z zespołem i rozwiązywania problemów.
- Um

Rolety magazynowe, garażowe, do pomieszczeń gospodarczych.

Do sprzedania 4 rolety (wys. 212 cm, szer. 153 cm - razem z kasetą) - 500 zł szt. (możliwość sprzedaż pojedynczej).
Rolety są z przeznaczeniem jako bramy magazynowe, garażowe, do pomieszczeń gospodarczych. Kontakt: 731 846 556

Szkolenia UDT dla operatorów podestów ruchomych żurawi wózków Jasło
Zapraszamy na profesjonalne szkolenia UDT dla Operatorów podestów ruchomych (kat. IP) , żurawi (kat. IIŻ) , wózków jezdniowych specjalizowanych (IWJO, IIWJO).

TransAllen Dźwigi & Podnośniki oferuje Państwu szkolenia na obsługę oraz konserwację:
- Żurawi samojezdnych (Dźwigi samochodowe)
- Żurawi przenośnych ( HDS)
- Podesty ruchome ( zwyżki)
- Wózki widłowe w tym specjalizowane ze zmiennym wysięgiem (widlaki / ładowarki teleskopowe)
- Platform za

Wynajem wozidła o ładowności 6t Jasło Jedlicze Krosno
Firma Trans-Allen Dźwigi Podnośniki oferuje Państwu wynajem wozidła o ładowności 6t.

Nasze wozidło można wykorzystać przy wszelkich pracach budowlanych. Ze względu na swoje niewielkie wymiary jest bardzo zwrotne, a mały nacisk na osie pozwala na swobodne manewry po każdym terenie.

Ponadto nasza firma oferuje:

Usługi dźwigowe żurawiami samojezdnymi o udźwigu do 80 ton oraz zasięgu do 60 metrów
Wynajem dźwigów samochodowych od 8 do 80 to
Kontenery Morskie 20DV 40HC Sprzedaż Wynajem Transport Krosno
Firma TransAllen Dźwigi Podnośniki zaprasza do skorzystania z usług wynajmu powierzchni magazynowych (kontenerów morskich; sprzedaży kontenerów morskich).
Zajmujemy się kompleksowym przechowywaniem rzeczy. Specjalizujemy się w wynajmie małych powierzchni magazynowych dla firm oraz osób prywatnych.
Nasza lokalizacja:
Jasło
Krosno
Czas wynajmu:
KRÓTKO ORAZ DŁUGO TERMINOWY

Do Państwa dyspozycji oddajemy:
KONTENER MORSKI 20 DV
P
Wynajem kontenerów morskich Krosno, Strzyżów, Jedlicze,
Jasło
Krosno

P
Sprzedaż kontenerów morskich Krosno, Brzozów, Sanok
Firma TransAllen Dźwigi & Podnośniki zaprasza do skorzystania z usług sprzedaży oraz wynajmu kontenerów morskich.
Zajmujemy się kompleksowym przechowywaniem rzeczy.

Oferujemy Państwu:
Pojemność: 32,3 m3
Ładowność: 21 680 kg
Szerokość/wysokość drzwi: 227 cm
Długość wewnętrzna: 590 cm
Szerokość/wysokość wewnętrzna: 235 cm / 239 cm

Kontener morski 20 DV jest to jeden z podstawowych rodzajów kontene
Wynajem powierzchni magazynowych Krosno
Firma TransAllen Dźwigi & Podnośniki zaprasza do skorzystania z usług wynajmu powierzchni magazynowych (kontenerów morskich; sprzedaży kontenerów morskich).
Jasło
Krosno

Ładowarka Manitou wynajem Krosno Miejsce Piastowe Dukla Bóbrka Szczepańcowa Zręcin Jedlicze
Firma TransAllen Dźwigi Podnośniki oferuje wynajem wózków jezdniowych specjalizowanych ze zmiennym wysięgiem tzw. ładowarek teleskopowych sztywnych oraz obrotowych.
Maszyny wynajmujemy wraz z operatorem, nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie, aby sprawnie i bezpiecznie wykonać powierzoną przez Państwa pracę.

Nasze ładowarki teleskopowe posiadają ładowność do 5 ton oraz zasięg pracy do 25 metrów. Ładowarka teleskopowa może być wyposaż

Szukaj ogłoszeń

KONTAKT Z REDAKCJĄ

tel. 506327412
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Rejestracja użytkownika
Anuluj