Logo
Wydrukuj tę stronę

Ostatni mecz w Krośnie z porażką Miasta Szkła [ZDJĘCIA]

Ostatni mecz w Krośnie z porażką Miasta Szkła [ZDJĘCIA] Fot. Łukasz Jaracz

Miasto Szkła Krosno rywalizowało w Wielką Sobotę (15 kwietnia) z drużyną MKS Dąbrowa Górnicza. Był to ostatni mecz krośnian przed własną publicznością w tym sezonie. Popieczni Michała Barana walczyli do samego końca. Beniaminek PLK przegrał kluczowe spotkanie z MKS-em Dąbrowa Górnicza 74:79. Krośnianie wypadli z gry o fazę play-off.

Miasto Szkła Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza 74:79 (23:15, 15:20, 11:22, 25:22)

Miasto Szkła Krosno: Dino Pita 17, Devante Wallace 13, Dariusz Oczkowicz 9, Kareem Maddox 9, Szymon Rduch 8, Dawid Bręk 6, Seid Hajrić 5, Jakub Dłuski 4, Dariusz Wyka 3.

MKS Dąbrowa Górnicza: Bartłomiej Wołoszyn 23, Kerron Johnson 13, Byron Wesley 9, Przemysław Szymański 9, Jeremiah Wilson 8, Laimonas Chatkevicius 7, Marcin Piechowicz 6, Jakub Parzeński 2, Piotr Pamuła 2, Patryk Wieczorek 0.

Zobacz minutę po minucie: RELACJA LIVE: Miasto Szkła Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza