Logo
Wydrukuj tę stronę

MOSIR - Stargard Szczeciński

altW jednym z dwóch niedzielnych spotkań trzynastej kolejki rozgrywek I ligi Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno podejmowały Spójnię Stargard Szczeciński. Był to pojedynek siódmej i piątej drużyny ligowej tabeli. Oba zespoły przystąpiły do meczu osłabione. W szeregach gości zabrakło Jakuba Dłoniaka.

Lista nieobecnych wśród gospodarzy jest dłuższa. Z powodu kontuzji nie mogą grać Kamil Michalski, Adrian Mroczek-Truskowski i Krzysztof Kalinowski. Uraz wyleczył już Bartosz Bal, który w niedzielnym spotkaniu spędził na parkiecie niespełna 2 minuty.

Mecz rozpoczął się od przewagi krośnian, którzy już po 60 sekundach wygrywali 4:0. Prowadzeni po raz drugi w sezonie przez trenera Michała Barana, koszykarze z Krosna kontrolowali przebieg spotkania i po celnym rzucie za 3 punkty, na zakończenie pierwszej kwarty, Michała Musijowskiego prowadzili 17:10.