Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
A+ A A-

Na skrzydłach muzyki. Młodzi artyści nagrodzeni

Nagrody z IX Podkarpackiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej przywieźli: Ignaś Błażejowski, Ola Mielcarek i Natalia Niedziela z krośnieńskiego zespołu SWING, działającego przy Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza.

Rzeszowski Dom Kultury gościł IX Podkarpacki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Na skrzydłach muzyki". 150 wykonawców wystąpiło w 4 kategoriach wiekowych.

alt
Kategoria IV - I miejsce - Złotą Nutkę otrzymała Natalia Niedziela

Festiwal przyniósł wielki sukces wychowankom Lucyny Durał, która od lat opiekuje się młodymi wokalistami zespołu SWING. W kategorii I Srebrną Nutkę zdobył Ignaś Błażejowski, w kategorii III Złotą Nutkę wyśpiewała Ola Mielcarek, zaś w kategorii IV - I miejsce Złotą Nutkę przyznano Natalii Niedziela.

alt
Aleksandra Mielcarek oraz Ignacy Błażejowski

Wyróżnienia otrzymała Marcelina Gerlach, Maja Szelc oraz Monika Mazur.

Serdecznie gratulujemy!

***
Studio piosenki "Swing" prowadzi indywidualne i grupowe zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży. Zajęcia są kompleksowym ujęciem wszelkich zagadnień zwiazanych z piosenką, od nauki śpiewu i interpretacji, poprzez odpowiedni dobór repertuaru dla poszczególnych uczestników studia. Dzieci i młodzież pod okiem prowadzącej - Lucyny Durał - przygotowują się do udziału w koncertach, programach artystycznych, konkursach i festiwalach wokalnych, na których zdobywają liczne nagrody i wyróżnienia.

(rckp)

2 komentarzy

  • x

    Gratulacje dla laureatów i oczywiście Pani Lucyny Durał, bo ona potrafiła ten talent, ten skarb w młodych zagospodarować ...:)))

    Zgłoś nadużycie x niedziela, 25 listopad 2012 18:01 Link do komentarza
  • x

    I o takich ludzi jak Pani Lucyna mi chodziło kiedyś w jednym ze wpisów. Chwalmy, przedstawiajmy, pokazujmy pasjonatów .....

    Zgłoś nadużycie x niedziela, 25 listopad 2012 17:59 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

TEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁEŚ!

HITY, MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj