Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
A+ A A-

X Krośnieńskie Targi Edukacyjne

Po raz kolejny szkoły ponadgimnazjalne będą mogły zaprezentować swoją ofertę na X Krośnieńskich Targach Edukacyjnych, które odbędą się  w dniach od 11 do 12 marca 2013 r. w Hali Widowiskowo- Sportowej w Krośnie. Tym razem swoją ofertę przedstawiać będą 24 szkoły. Impreza odbywać się będzie pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krosna.

Z pomocą dla gimnazjalistów
Uroczyste otwarcie X Krośnieńskich Targów Edukacyjnych nastąpi 11 marca 2013 roku o godz. 9.30. Targi potrwają do wtorku (12.03) do godziny 16:00.

alt

Targi umożliwiają nie tylko zapoznanie się z ofertą szkół ponadgimnazjalnych, ale także fachowe doradztwo zawodowe oraz zapoznanie się z możliwością elektronicznej rekrutacji uczniów z terenu miasta Krosna. Wszelkich szczegółów można zasięgnąć na stoisku Biura Targów, które obsługiwane będzie przez pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Krosna. Opiekunowie grup proszeni są o rejestrację.

Uczniowie mieszkający poza powiatem, a zainteresowani ofertą szkół ponadgimnazjalnych, mogą zgłosić chęć udziału w targach w Miejskiej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Krośnie pod numerem telefonu 13 43 205 19. Opiekunowie grup z powiatu proszeni są o rejestrację udziału w targach oraz odbiór materiałów przeznaczonych dla gimnazjalistów.

(red.), (pm), (um)
Fot. Łukasz Jaracz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

POLECANE ARTYKUŁY

POLECAMY

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj