Raportuj komentarz

@ Leczenie lemingozy:
to miasto jest inwestorem, nie CDS, więc mówienie teraz, że miasto musi dokładać 9 mln zł do działalności CDS to przesada, bo to są głównie pieniądze na inwestycje (spłata kredytu inwestycyjnego). No ale niektórzy, jak widać niektórzy chcieliby tylko konsumować... a przede wszystkim trzeba inwestować!

Poza tym rzeczą normalną jest, że inwestycje w pierwszych latach są na minusie i potrzeba czasu, aby się rozkręciły. Ale jak również widać, niektórzy chcą mieć już ogromne zyski... a tak się nie da. Nie od razu Rzym zbudowano.


@ 12345:
na tak ogólnie pytanie pozostaje tylko odpowiedzieć analogicznie:

Skoro jest tak źle jak mówisz, to dlaczego jest tak dobrze z budżetem miasta? Przecież sam piszesz, że nawet lepszy od Rzeszowa i innych porównywalnych miast :).

Gdyby było źle, to budżet byłby słaby, bo przecież skądś dochody muszą pochodzić... więc skoro Krosno ma najlepszy budżet, to źle nie może być :)


@ Gaweł:
litości... nie rozdaje, tylko inwestuje i to tylko w swoje firmy (CDS w 100% należy do Krosna), więc jak mógłaby gmina przekazywać środki jakimś innym krośnieńskim firmom, których nie jest właścicielem.