Raportuj komentarz

do ostrożnego :
Kolego - ja rozumiem - PKP wozi węgiel i drewno do Krosna za darmo...po prostu przy okazji wiezienia go do Sanoka i w Bieszczady odsypuje tak trochę dla miasta ;)
ok...ale nie sprowadzajamy syt.do absurdu.....myśle że pora wreszcie przestać traktować PKP i jej spółke PLK jako jakąś świętą krowe która wszystko może i NIC nie musi....zacznijmy traktować ją jak normalną firmę nastawioną na zysk-bo TYM jest!!!!
Gdybyśmy tak do nich podeszli -oni musieliby zmienić zdanie. To jak z przewozami pasażerskimi - musieli zmienić tabor i jakość obsługi bo pasażerowie zagłosowali za tymi zmianami portfelem ;) no ale...robią kase na masowym ruchu, uznali że prowincja niech zajmuje się sobą....a my możemy tylko robić kokosy na cargo...a ludzie? a kogo odchodzi te kilka-naście?set? czy nawet tysiąc ludzi z prowincji....przecież oni sobie radzą wiec czerpmy zyski nie dając nic w zamian!
Chętnie bym skorzystał gdyby pkp zaoferowała mi przejazd z W-wy do Krosna w 5-6 godzin -tak jak teraz autobusem! bo teraz -czas przejazdu 15 godzin!!! jest dla mnie kuriozalny!
pozdrawiam
Celt