Raportuj komentarz

Szanowny Panie Zajdel i "ty wójt"....
Pan Zajdel zasługuje na uznanie, bo jego obydwa komentarze są pozytywne (chwalą, a nie plują), konstruktywne (mówią co jest dobre, a co złe) i są poprawnie sformułowane. Wiadomo, że nie wszystko w mieście jest super, ale wiadomo też, że nie wszystko jest też złe. Na tle innych miast podobnej wielkości, a nawet zdecydowanie większych, Krosno wybija się i to wyraźnie. Zasługa to Krośnian, ale także, a może zwłaszcza Rajców Miejskich z Prezydentem na czele. Jeśli ktoś jeździ po Świecie i po Polsce, to z pewnością to zauważy.
... "ty wójt", niestety, mimo, że piszesz całkiem poprawnie, jak na poziom komentarzy tej strony, niestety mijasz się z prawdą. Pojęciem "moherowy elektorat" określa się raczej wyborców prawicowych, a poglądy prezydenta Przytockiego od zawsze są zdecydowanie liberalne. Na szczęście, mieszkańcy Krosna są zdroworozsądkowymi liberałami na otaczającym Krosno morzu prawicowym. Ale bez względu na poglądy polityczne, samorządowiec, czy to liberalny, czy prawicowy, czy nie daj Boże nawet lewicowy, powinien rządzić jak najlepiej dla dobra miasta i gminy. Nie wszędzie tak jest...
W jednym przyznam "ci wójt" rację. Określenie krośnianin jest nadużyciem. Wobec "twojej" osoby. Nie może o sobie mówić: krośnianin, nikt kto pluje na Krosno.
A kto będzie kandydował kiedyś na Prezydenta jeśli Pan Przytocki nie wyrazi takiej woli? Nie wiadomo. Ale na pewno wiadomo, że o tym kto tym Prezydentem zostanie, zdecydują krośnianie. Mam tylko nadzieję, że to nie będą pseudo krośnianie opluwacze.