KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Zanim podejmiesz pracę" - warsztaty dla szukajacych pracy

zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne Fot. sxc.hu

Jeszcze dzisiaj przyjmowane są zgłoszenia na bezpłatne warsztaty dla osób poszukujących pracy. Natomiast do jutra (15 kwietnia) przyjmowane są zgłoszenia na zajęcia dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Sprawdź szczegóły.

REKLAMA


W Centrach Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Rzeszowie, Krośnie, Przemyślu, Tarnobrzegu i Stalowej Woli organizowane są zajęcia skierowane do osób bezrobotnych, poszukujących pracy, które ukończyły 18 lat. Zajęcia realizowane są w formie warsztatów grupowych.

Podczas zajęć prowadzonych przez doradców zawodowych można przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą, opracować dokumenty aplikacyjne, nauczyć się szukać pracy poprzez różne dostępne formy, czy też uzyskać wiedzę na temat samozatrudnienia.

Zainteresowani mogą również skorzystać z indywidualnych porad doradców zawodowych. Wszystkie usługi świadczone w Centrach są bezpłatne.

Pełna oferta Centrów znajduje się na stronie internetowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Zanim podejmiesz pracę
15 kwietnia 2014 r. CIiPKZ w Krośnie, godz. 10.00

Porada grupowa dla osób bezrobotnych, poszukujących pracy, ze szczególnym uwzględnieniem absolwentów szkół oraz osób młodych poszukujących pracy po raz pierwszy. Uczestnicy nabędą wiedzę na temat wad i zalet poszczególnych form zatrudnienia oraz zapoznają się z wybranymi elementami prawa pracy ułatwiającymi kontakt z potencjalnym pracodawcą.

Zapisy na zajęcia przyjmowane są do 14 kwietnia 2014 r. - osobiście w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krośnie przy ul. Lewakowskiego 27B, telefonicznie: 13 43 649 17 lub na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warsztaty poszukiwania pracy dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
16 kwietnia  2014 r. CIiPKZ w Krośnie, godz. 10.00

Porada grupowa dla osób dorosłych, niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim i umiarkowanym. Celem zajęć jest zapoznanie z metodami poszukiwania pracy i pomoc w zdobyciu wiedzy nt. zadań i czynności, które mogą wykonywać w różnych zawodach. Zajęcia będą realizowane metodą warsztatową przy użyciu technik aktywizacyjnych.

Zapisy na zajęcia przyjmowane są do 15 kwietnia 2014 r. - osobiście w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krośnie przy ul. Lewakowskiego 27B, telefonicznie: 13 43 649 17 lub na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

wup

  • autor: wup

1 komentarz

  • pocoto

    Po co warsztaty skoro nie ma zainteresowanych do udziału w nich????
    Chyba tylko po to żeby ludzie nie zapomnieli że coś takiego jak WUP w Krośnie istnieje jeszcze :)

    Zgłoś nadużycie pocoto poniedziałek, 14, kwiecień 2014 14:07 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?