KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Nowe miejsca pracy w Krośnie. Sales Concept zatrudni ponad 150 osób

zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne Fot. sxc.hu

Blisko 170-200 osób z Krosna i okolic zatrudni firma Sales Concept należąca do Grupy Kapitałowej Loyd S.A, w nowopowstającym centrum usług, którego otwarcie planowane jest na 16 czerwca. Obecnie pracę znajdzie tam około 70 osób.

REKLAMA


Potrzebni są pracownicy o różnym stopniu doświadczenia i wykształcenia - zarówno studenci i osoby wkraczające dopiero na rynek pracy, jak i wykwalifikowani specjaliści.

- Do contact center w Krośnie poszukujemy przede wszystkim konsultantów, szkoleniowców, trenerów, ale również kierowników projektów. Szczególną uwagę zwracamy na to, by przestrzegać zasady równych szans. Pracę mogą znaleźć u nas zarówno osoby w wieku 50+, ucząca się młodzież, jak i osoby niepełnosprawne o utrudnionym dostępie do rynku pracy - mówi Cezary Lewiński, Dyrektor Zarządzający Sales Concept S.A.

Nowopowstałe centrum obsługi zostało zaprojektowane i wyposażone w taki sposób, żeby zapewnić pracownikom jak największy komfort: wszystkie stanowiska są odpowiednio doświetlone i wygodne, a sala jest wygłuszona. Zatrudnionym zostało również zapewnione odpowiednie zaplecze socjalne.

Praca w contact center na stanowisku konsultanta wymaga przede wszystkim odpowiedniej kultury osobistej. Idealnie znajdują się tam osoby, które lubią rozmawiać i nie mają problemów z nawiązywaniem kontaktu.

Niemniej pakiet odpowiednich szkoleń sprawia, że nawet osoby początkowo nieśmiałe z czasem nabierają odwagi i pewności siebie. Dlatego praca taka jest bardzo dobrym doświadczeniem życiowym i na pewno zdobyte podczas niej umiejętności będą przydatne na każdym etapie kariery.

ab/um

  • autor: ab/um

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?