KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Słoneczna plaża na krośnieńskim Rynku już od 29 czerwca Polecamy

Słoneczna plaża na krośnieńskim Rynku już od 29 czerwca Fot. KrosnoCity.pl

Nie masz czasu lub pieniędzy aby wyjechać do ciepłych krajów? Nic nie szkodzi. Skoro Ty nie możesz pojechać na plażę to plaża przyjedzie do Ciebie! Po raz kolejny na początku wakacji Grupa Why Not TRAVEL specjalnie dla Was, wybuduje plażę na krośnieńskim Rynku!

REKLAMA


"Letnie plażowanie 2014" rozpocznie się 29 czerwca. Urozmaiceniem imprezy będą wydarzenia organizowane przez Grupę Why Not TRAVEL wraz z partnerami, które potrwają od 29 czerwca do 6 lipca . Sama plaża będzie zajmować plac Rynku przez półtora miesiąca.

Na platformie streamingowej stimotion.pl przez cały okres trwania Letniego Plażowania w Krośnie będzie można oglądać transmisję z kamer skierowanych na plażę oraz imprezy związane z tym wydarzeniem.

Pierwszy dzień przysporzy wiele emocji. Główną atrakcją będzie zaciekła rywalizacja między drużynami grającymi w Skoczka, składającymi się z uczniów szkół podstawowych. Naprawdę będzie o co walczyć! Główną nagrodą jest bowiem wyjazd do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie dla wygranej drużyny i dodatkowych 30 osób - tłumaczy Łukasz Szuba Dyrektor Marketingu Grupy.

Jednak to nie koniec rozrywek! W tym dniu przygotowano masę interesujących atrakcji: pokazy zabytkowych samochodów, gry i zabawy dla dzieci, prowadzone w dwóch językach, miasteczko rowerowe, symulator lotu i jazdy samochodem, nauka żeglowania, turniej gier komputerowych, wystawy naukowe i wiele innych. Wszystkich zachęcamy do skorzystania z tych wydarzeń.

Fanów siatkówki zachęcamy do oglądania zawodów w piłce plażowej siatkowej rozgrywanych w dniach 5 i 6 lipca, w których będzie można wygrać wartościowe nagrody.

- Ubiegłoroczna impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Podczas tegorocznego plażowania zaplanowaliśmy jeszcze więcej niespodzianek - mówi Diana Załoga, Dyrektor Grupy Why Not TRAVEL. - Mamy nadzieję , że w tym roku zawita do nas jeszcze więcej plażowiczów!

Nie zabraknie atrakcji również w dniu 6 lipca. Oprócz zawodów sportowych odbędzie się "Festiwal jak dobrze wyglądać na plaży", podczas którego zorganizowana zostanie specjalna strefa treningu. Wszyscy wspólnie zakończymy to wspaniałe wydarzenie "Koncertem pełnym Słońca" oraz meczem pokazowym I ligowej Kobiecej Drużyny Siatkówki Karpaty Krosno vs Klub Kibica.

Plan całego wydarzenia znajduje się na stronie: whynotholidays.pl/plaza

wnt

  • autor: wnt

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?