Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Wahadło przy "Guzikówce" do piątku

Wahadło przy "Guzikówce" do piątku Fot. Mateusz Głód

Do piątku kierowców czekać będą zwiększone utrudnienia na DK28. Na fragmencie "obwodnicy" wykonanej z płyt betonowych przy wyjeździe z ul. Witosa wprowadzony został ruch wahadłowy.

REKLAMADo piątku (27.06) z uwagi na prace przyłączeniowe na ciepłociągu zastosowany został ruch wahadłowy na odcinku DK28 (nawierzchni z płyt) na wysokości nieczynnego wyjazdu z osiedla "Guzikówka".
 
Z uwagi na prowadzone prace na sieci kanalizacji deszczowej, czasowo mogą się również pojawić utrudnienia na wyjeździe z drogi tymczasowej z płyt od ul. Batorego.

Odcinek ul. Bema, Al. Jana Pawła II i ul. Podkarpackiej
Trwają prace na lewej części jezdni odcinka od granicy miasta z miejscowością Potok do Szkoły Podstawowej nr 11 . Od połowy tygodnia ruch został zmieniony na lewą część jezdni DK28, a wykonawca rozpocznie prace na prawej części jezdni. Ruch na tym odcinku w dalszym ciągu odbywać się będzie wahadłowo z ograniczeniem prędkości do 30km/h.
 
Kontynuowane są również prace na prawej jezdni Al. Jana Pawła II - odcinek od skrzyżowania z ul. Rzeszowską do skrzyżowania z ul. Kochanowskiego. Od czwartku (26.06) ruch skierowany zostanie na wykonany już odcinek jezdni prawej, przy jednoczesnym rozpoczęciu prac na jezdni lewej i połowie skrzyżowania Al. Jana Pawła II - Rzeszowska - Bema od strony centrum miasta. Ruch będzie się odbywać dwukierunkowo na prawej jezdni (patrząc w kierunku Sanoka).

W związku z pracami nawierzchniowymi na lewej jezdni, pojawią się również utrudnienia na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z ul. Krakowską - Popiełuszki.
 
Skrzyżowanie ul. Tysiąclecia z ul. Podkarpacką - nadal zamknięty wlot w Tysiąclecia
Trwają prace na odcinku lewej jezdni od skrzyżowania Al. Jana Pawła II z ul. Krakowską i ul. Popiełuszki do skrzyżowania z ul. Tysiąclecia. Przypominamy, że całkowicie zamknięty dla ruchu jest wlot ul. Tysiąclecia. W ciągu DK28 ruch pojazdów odbywa się dwukierunkowo po jezdni prawej (patrząc w kierunku Sanoka). Dla pojazdów chcących dojechać do ul. Tysiąclecia wyznaczono objazd tymczasowy ul. Krakowską i Hutniczą.

ul. Podkarpacka od wiaduktu nad torami kolejowymi - wahadło
Wykonawca kontynuuje prace wykończeniowe na odcinku jezdni od wiaduktu nad linią kolejową do skrzyżowania ul. Podkarpackiej z ul. Zręcińską i Pużaka. Z tego powodu mogą pojawić się lokalne utrudnienia w ruchu - ruch wahadłowy.

ul. Bieszczadzka - do granic miasta
Wykonawca prowadzi prace związane z budową wyspy dzielącej w ciągu jezdni DK28, w związku z czym mogą pojawić się lokalne utrudnienia w okolicy skrzyżowania ul. Bieszczadzka - Żniwna - Dmochowskiego - Polna - Reymonta. W dalszym ciągu wyłączona będzie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Bieszczadzkiej z ul. Żniwną - Dmochowskiego z jednoczesnym ograniczeniu prędkości do 30km/h. Ruch odbywa się już dwukierunkowo.

Lokalne utrudnienia występować będą również na dalszym odcinku w czasie prowadzenia robót (w kierunku Miejsca Piastowego).

umk/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj