Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Od środy otwarty wlot w Tysiąclecia

Od środy otwarty wlot w Tysiąclecia Fot. KrosnoCity.pl

Trwają prace na krośnieńskiej "obwodnicy". Od środy kierowców czekają zmiany. Jeśli warunki pogodowe pozwolą otwarty zostanie wlot w ul. Tysiąclecia.

REKLAMAWykonawca kończy prace na odcinku lewej jezdni od skrzyżowania Al. Jana Pawła II z ul. Krakowską i Popiełuszki do skrzyżowania z ul. Tysiąclecia. Od środy (02.07) (w zależności od warunków pogodowych) ruch zostanie skierowany na lewą jezdnię. Wykonawca rozpocznie prace na jezdni prawej, przy jednoczesnym zamknięciu połowy wlotu skrzyżowania z ul. Popiełuszki.

Od środy (2.07), w zależności od warunków pogodowych wlot ul. Tysiąclecia zostanie udostępniony do ruchu dla wszystkich użytkowników i przestanie obowiązywać objazd.

Kontynuowane są prace związane z uzbrojeniem terenu w sieci towarzyszące - wodociągowe i ciepłownicze na Traugutta. Trwają również roboty przygotowanie nasypów pod łącznice. Wykonawca kontynuuje prace z uzbrojeniem podziemnym w jezdni ul. Witosa.

Z uwagi na prowadzone prace na kanalizacji deszczowej czasowo mogą się również pojawić utrudnienia na wyjeździe z drogi tymczasowej z płyt od ul. St. Batorego.

Kierowcy w dalszym ciągu poruszać się będą po przygotowanych drogach objazdowych z zachowaniem wprowadzonych ograniczeń prędkości.

Na ul. Bieszczadzka - do granic miasta wykonawca zakończył prace związane z budową wyspy dzielącej w ciągu jezdni DK28, jednak w dalszym ciągu mogą pojawić się lokalne utrudnienia w okolicy skrzyżowania ul. Bieszczadzka - Żniwna - Dmochowskiego - Polna - Reymonta. W dalszym ciągu wyłączona będzie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Bieszczadzkiej z ul. Żniwną – Dmochowskiego z jednoczesnym ograniczeniu prędkości do 30km/h. Ruch odbywa się już dwukierunkowo.

Lokalne utrudnienia występować będą również na dalszym odcinku w czasie prowadzenia robót (w kierunku Miejsca Piastowego).

umk

1 komentarz

  • Dlugi

    Skrzyżowanie Bieszczadzka ze Żniwna już z działającą sygnalizacją - niestety. Ktoś mógłby sie przyjrzeć algorytmowi załączania świateł bo działają nadal tak bezsensownie jak dawniej...

    Zgłoś nadużycie Dlugi środa, 02, lipiec 2014 13:23 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj