Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Kierowców czekają utrudnienia na Bieszczadzkiej

Kierowców czekają utrudnienia na Bieszczadzkiej Fot. KrosnoCity.pl

Zakończyły się prace w okolicy skrzyżowania ul. Bieszczadzka - Żniwna - Dmochowskiego - Polna - Reymonta na odcinku drogi krajowej nr 28. Działa również sygnalizacja świetlna. Kierowców nadal obowiązuje ograniczenie prędkości do 30km/h.

REKLAMATrwają prace związane z przebudową krośnieńskiej "obwodnicy" na odcinku drogi krajowej nr 28. Wykonawca zakończył prace przy skrzyżowaniu ul. Bieszczadzka - Żniwna - Dmochowskiego - Polna – Reymonta. Tymczasem dziś (14.07) na ul. Bieszczadzkiej trwają prace związane z lokalnym frezowaniem nawierzchni.

Od wtorku (15.07) wykonawca rozpocznie prace związane z układaniem warstwy ścieralnej po stronie prawej od sklepu Kleberg do Miejsca Piastowego. Kolejnego dnia po stronie lewej. Prace mogą potrwać do czwartku z zależności od warunków pogodowych. W trakcie trwania w/w prac wprowadzony zostanie ruch wahadłowy.

Pod koniec lipca przejezdna będzie jedna część wiaduktu na DK28
Najważniejszym etapem prac jest budowa węzła na skrzyżowaniu ul. Podkarpackiej z ul. Witosa. Chodzi o bezkolizyjny wjazd i wyjazd do osiedla "Guzikówka".

Przy osiedlu Traugutta kontynuowane są prace związane z uzbrojeniem terenu w sieci towarzyszące - wodociągowe i ciepłownicze. Trwają również roboty przygotowanie nasypów pod łącznice. Wykonawca kontynuuje prace z uzbrojeniem podziemnym w jezdni ul. Witosa.

Z uwagi na prowadzone prace na kanalizacji deszczowej czasowo mogą się również pojawić utrudnienia na wyjeździe z drogi tymczasowej z płyt od ul. St. Batorego.

Kierowcy w dalszym ciągu poruszać się będą po przygotowanych drogach objazdowych z zachowaniem wprowadzonych ograniczeń prędkości.

Na koniec lipca planowane jest przeniesienie ruchu na aktualnie budowaną jezdnię i rozpoczęcie budowy drugiej części wiaduktu.

red.

3 komentarzy

 • polonista

  Chińszczyzna polszczyzna czy to skróty myślowe jak u polityków ?

  Zgłoś nadużycie polonista wtorek, 15, lipiec 2014 16:19 Link do komentarza
 • Dlugi

  "Zakończyły się prace w okolicy skrzyżowania ul. Bieszczadzka - Żniwna - Dmochowskiego - Polna - Reymonta na odcinku drogi krajowej nr 28. Działa również sygnalizacja świetlna. Kierowców nadal obowiązuje ograniczenie prędkości do 30km/h."

  Polska :-) Prac na drodze nie ma a ograniczenie jest...

  Zgłoś nadużycie Dlugi wtorek, 15, lipiec 2014 10:51 Link do komentarza
 • 115

  W słowniku języka polskiego nie istnienie skrót w/w. "łamane" jest znakiem matematycznym, oznaczającym dzielenie.

  Zgłoś nadużycie 115 poniedziałek, 14, lipiec 2014 16:18 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj