Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Franciszkańska zamknięta, zamieszanie w Rynku

Franciszkańska zamknięta, zamieszanie w Rynku Fot. KrosnoCity.pl

Uwaga kierowcy! Nawet do końca sierpnia może pozostać zamknięta ul. Franciszkańska. Oznakowanie może budzić wątpliwości, a zdezorientowani kierowcy mają trudności z wydostaniem się z Rynku.

REKLAMAInformacja z oficjalnej strony UM mówiła o zamknięciu ul. Franciszkańskiej na odcinku od ul. Sienkiewicza do ul. Spółdzielczej. Jednak ulicę zamknięto już od samego wjazdu na Rynek. Co więcej umieszczając znaki o zamianie organizacji ruchu umieszczono znak o "ślepej uliczce" znacznie dalej, bo aż na ul. Słowackiego przed skrzyżowaniem z ul. Pawła z Krosna.

Kierowcy przejeżdżają obok niego obojętnie, bo w zasadzie nie wiadomo do czego się odnosi (naszym zdaniem znak ten powinien znajdować się za skrzyżowaniem, albo nawet tuż przed wjazdem na Rynek).

Następnie samochody jadą dwukierunkowym odcinkiem ul. Słowackiego i przez Rynek, aż napotykają na ustawioną w poprzek drogi barierę z zakazem ruchu. Tu zaczyna się problem, bo przejazd przez Rynek jest jednokierunkowy, a na dodatek często na Rynek wjeżdża cały sznur pojazdów. Wydostanie się jest niezwykle utrudnione, kierowcy usiłujący opuścić Rynek wyjeżdżają ulica jednokierunkową pod prąd.

pd

4 komentarzy

 • krośnianka

  a po jaką cholerę wjezdzają wogóle do miasta,czy nie można na czas remontu zamknac rynek zupełnie dla samochodów,jak widzę te wszystkie
  samochody pchajace się do rynku to nie chce mi się wogóle tam przychodzić,można by było poustawiać parasole ze stolikami przy glównej drodze a na rondzie w srodku zrobic piaskownice,czy znajdzie sie wreszcie odwazny Prezydent wraz z rada Miasta i powie -basta ,stop dla wjazdu samochodów do rynku!!!!

  Zgłoś nadużycie krośnianka czwartek, 17, lipiec 2014 19:54 Link do komentarza
 • yo

  Ruch w rynku jest tak potrzebny jak świni siodło... można zaparkować przy stadionie i ruchomymi schodami wjechać do rynku... a jeśli chodzi o zaopatrzenie to można byłoby wyznaczyć godziny i mielibyśmy prawdziwy rynek...

  Zgłoś nadużycie yo czwartek, 17, lipiec 2014 00:50 Link do komentarza
 • Szrekowski

  Niezły troll ustawił znaki :)

  Zgłoś nadużycie Szrekowski środa, 16, lipiec 2014 16:01 Link do komentarza
 • stokrotka

  wakacje :)

  Zgłoś nadużycie stokrotka środa, 16, lipiec 2014 14:48 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj