KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Otwarcie Kauflandu już we czwartek

Otwarcie Kauflandu już we czwartek Fot. KrosnoCity.pl

Nowy sklep sieci Kaufland w Krośnie przy ulicy Niepodległości 6a zostanie otwarty w czwartek 23 października 2014 r. o godzinie 6.30. To 180. otwarcie marketu sieci Kaufland w Polsce i 7. w województwie podkarpackim!

REKLAMA


Kaufland czynny 7 dni w tygodniu
Dzięki otwarciu sklepu Kaufland w Krośnie powstało blisko 80 nowych miejsc pracy w markecie, a dodatkowe miejsca pracy utworzą najemcy pasażu handlowego. Nowy Kaufland to nowoczesny obiekt handlowy. Powierzchnia sprzedaży w markecie wynosi blisko 2000 mkw. W sklepie znajduje się 11 kas, a dla klientów sklepu przygotowano 154 miejsca parkingowe. Market będzie otwarty codziennie, od poniedziałku do soboty od godziny 7.00 do 22.00, a w niedzielę od 8.00 do 21.00.


- Ofertę sklepu Kaufland w Krośnie wzbogacą punkty usługowo-handlowe, zlokalizowane w pasażu marketu. Ich powierzchnia sprzedaży wynosi ponad 100 mkw. Swoje usługi i produkty oferować będą: sklep mięsny, salon prasowy i piekarnia z cukiernią. Na terenie sklepu Kaufland dostępny będzie również bankomat. Dodatkowo przy markecie zostanie otwarty dyskont napojowy o powierzchni blisko 600 mkw. W ofercie dyskontu znajdować się będzie: ponad 200 rodzajów piwa, ponad 300 rodzajów napojów i nektarów, ponad 200 rodzajów napojów gazowanych i niegazowanych i ponad 100 rodzajów wód mineralnych i źródlanych -  informuje biuro prasowe sieci Kaufland.

Różnorodność produktów
Sklepy Kaufland posiadają zróżnicowaną ofertę handlową. Szczególną pozycję w ofercie sklepu zajmuje marka własna firmy Kaufland. K-Classic to ponad 1300  produktów. Artykuły K-Classic można znaleźć m.in. na stoisku z nabiałem i mrożonkami, słodyczami, konserwami i napojami, a także wśród artykułów gospodarstwa domowego.

Specjalne promocje dla nowych klientów
- Z okazji otwarcia nowego sklepu firma Kaufland przygotowała specjalną ofertę handlową. Nowi klienci znajdą w niej artykuły spożywcze i przemysłowe. Po niezwykle niskich cenach będzie można kupić np. mięso, wędliny, nabiał, kawę, słodycze oraz artykuły chemii gospodarczej. Oferty specjalne będą obowiązywać przez 6 kolejnych tygodni od dnia otwarcia sklepu - dodaje biuro prasowe sieci Kaufland.

red.

 • autor: red.

7 komentarzy

 • MalyPiksel

  Historia którą wam opowiem jest o sytuacji która miała dziś miejsce w nowotwartym(od 2 dni) sklepie Kaufland w Krośnie!
  Przy okazji przechodzenia obok sklepu poszedłem z kolegą ponieważ chciał zobaczyć ten sklep. Pochodziliśmy, pooglądaliśmy produkty i nic nie kupując wyszliśmy ze sklepu idąc do pobliskiego parku. Po mniej niż godzinie zachciało nam się pić to razem z koeżankami wstąpiliśmy i zakupiliśmy 2 soki, zapłaciłem kartą upomnikową i podczas wychodzenia zaczepił nas ochroniarz, mówiąc nam żeby iść do jego pokoiku że musimy pogadać, zasłaniając nam drogę do wyjścia ręką poszliśmy z nim. Zawołał kolegę.
  Zaprowadził nas do małego pokoiku w którym zasłonięte było okno, nie było żadnych kamer w tym pomieszczeniu.
  Kolega bez sprzeciwu ściągnął kurtkę oraz sweter oraz wymacał się sam czy nic przypadkowo nie ma.
  Ja sprzeciwiłem się prosząc ochroniarzy o wezwanie policji (w ciągu całej sytuacji prosiłem o to 3-4 razy) niestety odmówiono mi. Po chwili wypraszali kolegę za drzwi abym został z nimi sam. W tym momencie przestraszyłem się, nie chciałem sam zostać z 2 dorosłymi, obcymi facetami (tymbardziej że jednen nie cieszył się najlepszą opinią wśród mieszkańców osiedla) w takim pomieszczeniu. Wtedy w obecności kolegi ściągnąłem kurtkę, bluzę, wyciągnąłem rzeczy z kieszeni. Smutni ochroniarze na fakt że nie nic nie znaleźli kazali nam wyjść. Zapytałem gdzie można było złożyć skargę, dowiedziałem się że mam iść do BOK-u. Pani w BOK zadzwoniła bo dyrektora sklepu, Ona wołając ochroniarzy zaprosiła nas do ustronnego miejsca aby na spokojnie pogadać.
  Ochrona twierdziła że zachowywaliśmy się podejrzanie (dużo razy byłem w sklepie- owszem w ciągu 2 dni byłem 5 razy, pierwszy raz na otwarciu zapoznałem się z ofertą sklepu kupując chipsy, za parenaście minut po przeczytaniu opinii o pulsometrze który był w ofercie sklepu wróciłem do sklepu i go zakupiłem. Następny raz kolega pisał że wybiera się do sklepu i czy idę z nim. Poszedłem, cały czas nieudolnie łaził za nami tajniak, było to conajmniej śmiesznę i dyskomfortowe. Kolejnym podejrzanym zachowaniem było to że UCIEKAŁEM przed ochroniarzem- chodziło im chyba o tego tajniaka ale nie wiem i że raz wychodziłem ze sklepu wejściem- nigdy nic takiego nie miało miejsca) i dlatego nas wzięła. Dyrektorka nam tłumaczyła że dzień wcześniej grupy zoorganizowane okradały sklep i wyniesli bardzo dużo towaru, ochrona nas przeprosiła według mnie "na odczep". Rozmowa trwała około 30 minut.
  Później z racji iż jesteśmy niepełnoletni poszliśmy z moją matką do sklepu. Tam dowiedzieliśmy się że ochroniarze nie posiadają licencji, podaliśmy nr. telefonu ochroniarzom i dyrektorce aby skontaktowali się po przejrzeniu monitoringu. Panowie z ochrony byli z firmy Justus.
  Dzięki za przeczytanie! Pozdrawiam

  Zgłoś nadużycie MalyPiksel piątek, 24, październik 2014 21:34 Link do komentarza
 • ~uk juz blisko

  Smutny znak czasów, w miejsce polskiego zakładu budowanego wysiłkiem pokoleń krośnian, zagraniczny sklep :(
  Oby tak dalej to szybko rozwiążemy wszystkie problemy Krosna - wyjątkowo piękny krośnieński Rynek naprawdę ożyje dzięki rzeszom młodych emigrantów przyjezdzających na święta w rodzinne strony ;)

  Zgłoś nadużycie ~uk juz blisko czwartek, 23, październik 2014 09:26 Link do komentarza
 • Olivier Alan

  Tak się cieszę, że od 2 dni nie mogę spać po nocy.
  Zorganizujmy się przez internet i zróbmy "open the door" a później wrzućmy filmiki na you tube.

  Taki event w naszym Krośnie....taka sytuacja.......

  Dzisiaj też nie zasnę.

  Zgłoś nadużycie Olivier Alan środa, 22, październik 2014 13:29 Link do komentarza
 • x

  Ale bezpłatna reklama.........tak się dajecie wkręcać obcemu kapitaliście, a potem wypisujecie epistoły i pochwały rodzimego handlu i przemysłu..... dlaczego nie napiszecie o polskim nowo-powstałym sklepie, zakładzie w takich superlatywach i z takim i zachwalaniem...... hipokryci, obłudnicy......za kasę można i g.... zachwalać.

  Zgłoś nadużycie x środa, 22, październik 2014 13:16 Link do komentarza
 • klo

  Następny podmiot który nie zapłaci podatków w naszym kraju...Takie rzeczy tylko u nas w sprzedanym kraju....

  Zgłoś nadużycie klo środa, 22, październik 2014 12:52 Link do komentarza
 • podziennikarstwie

  To nie jest artykuł sponsorowany tylko informacja prasowa, wydana przez biuro prasowe Kaufland, redakcja ma proawo do jej korekty, obróbki, redakcji i wszelkich zmian.
  Nie chcesz? Nie czytaj! :)

  Zgłoś nadużycie podziennikarstwie środa, 22, październik 2014 10:12 Link do komentarza
 • zazenowany

  poziom "dziennikarstwa" lokalnego to DNO!!! Ten sam artykuł na krosno city i k24.
  Przecież to reklama do jasnej cholery!!! Powinno być jako Artykuł sponsorowany!!!!

  Zgłoś nadużycie zazenowany środa, 22, październik 2014 09:52 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?