KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Ładunki miały wybuchnąć w samo południe

zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Do tej pory podkarpaccy policjanci odebrali blisko 45 zawiadomień o domniemanych ładunkach wybuchowych, które miały zostać podłożone w instytucjach państwowych. Maile trafiły na skrzynki mailowe Urzędów Celnych, Urzędów Skarbowych i Prokuratur. Wiadomość o ładunku, który ma wybuchnąć w samo południe odebrała m.in. Prokuratura w Krośnie.

REKLAMA


Do Komendy Miejskiej w Krośnie trafiły cztery zgłoszenia o rzekomym podłożeniu ładunków wybuchowych w budynkach administracji państwowej. Alarmujący mail o bombie trafił do Prokuratury w Krośnie, Urzędu Skarbowego oraz do dwóch budynków Służby Celnej. Policjanci przeszukali budynki, nie znaleźli ładunków. Administratorzy jednostek nie podjęli ewakuacji obiektów.

Jak informuje Rzecznik Prasowy krośnieńskiej prokuratury Janusz Ohar, to kolejny głupi żart. - Mail z informacją o ładunku, który ma wybuchnąć dziś o godzinie 12:00 otrzymaliśmy rano na skrzynkę mailową Prokuratury. Budynek został przeszukany, a rzekomego ładunku - nie odnaleziono - mówi dla KrosnoCity.pl Janusz Ohar.

mg

  • autor: mg

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?