KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Gwiazdkowe prezenty tylko w firmie BogArt

Dariusz Bogacz - BogArt Dariusz Bogacz - BogArt Fot. Łukasz Jaracz

Zastanawiasz się, co kupić na gwiazdkowy prezent? Dobrym wyborem są kosmetyki lub biżuteria. Właśnie biżuterią zajmuje się od lat rodzinna firma "BogArt" oferująca nie tylko asortyment znanych firm, ale i własne, autorskie kolekcje.

REKLAMA


Od miesiąca firma "BogArt" jest partnerem Podkarpackiego Banku Spółdzielczego w programie "Plus Strefa". W ramach współpracy klienci PBS po okazaniu karty Plus Strefy mogą korzystać ze specjalnych promocji. Do końca roku "BogArt" oferuje 10% rabatu, natomiast do końca maja 2015 roku oferuje rabat 5%, także za okazaniem Karty. Te dwie promocje się nie sumują.


- Mamy biżuterię na każdą kieszeń. Mamy ofertę dla osób szukających czegoś na prezent za 20, 50, 100 złotych a górna granica praktycznie nie istnieje - mówi Dariusz Bogacz, obecny właściciel firmy "BogArt". - Naszą mocną stroną jest bursztyn. Firma rozpoczynała działalność na wybrzeżu. Tato ma mocne "korzenie bursztynowe". Praktykując ponad 5 lat w pracowniach złotniczych wykonywał między innymi do zamku w Malborku wyroby bursztynowe. To jest jego oczko w głowie, dlatego bursztyn zawsze będzie u nas dostępny - Dariusz Bogacz wspomina tradycje rodzinnej, niewielkiej firmy. Dariuszowi Bogacz pomaga żona i córka, która obecnie kończy studia, a w wolnym czasie wytwarza swoje pierwsze prace dostępne w sklepie.

- Wykonujemy wyroby w złocie i w srebrze. Mamy małą pracownię, ale bardzo dobrze wyposażoną. Tato rozpoczął działalność, ja ją kontynuuję. Zresztą cały czas dogląda naszą pracę i sam też przyjmuje zamówienia. Podejmuje wyzwania autorskie, bo to lubi. Przyjmujemy też zlecenia na przeróbki i naprawy biżuterii - informuje właściciel mówiąc, że można u niego zrobić biżuterię na indywidualne zamówienie. - To się zdarza. Najważniejsze jest wzajemne zrozumienie, żeby nie było niespodzianek. Jeżeli ja źle zrozumiem o co chodzi to moja praca idzie na darmo albo klient jest niezadowolony. To jest rzemieślnicza praca, dopiero jak się klientowi podoba, to ją odbiera. Dlatego ja muszę dołożyć wszelkich starań. Klient zawsze jest u nas traktowany w sposób wyjątkowy i indywidualny. Trzeba go zrozumieć, to czego on potrzebuje. Starać się mu doradzić według jego potrzeb. Ważne, żeby wyszedł zadowolony.

Nad tym czuwają także sprzedawcy.

- Wszystko jest na bieżąco konsultowane ze sprzedawcami, także fachowa pomoc sprzedawców jest nieoceniona. Mamy bardzo dużo asortymentu na niewielkiej przestrzeni. Wiele rzeczy wykonanych jest ręcznie, także z naturalnymi kamieniami. Mamy całe komplety w białym, żółtym,czerwonym i różowym złocie. Broszki, spinki do mankietów i krawatów. Naturalne perły, bransoletki złote. Ponadto bardzo popularne w ostatnim czasie "celebrytki", czyli delikatne łańcuszki z zawieszką. Także kolczyki dla dzieci lub dorosłych, bardziej lub mniej ozdobne. Po to jest sprzedawca, żeby doradził, pokazał co jest do wyboru. Służy pomocą i radą, czy np. pierścionek będzie miał tendencje do zaczepiania - mówi Dariusz Bogacz.

Biżuteria jest miłym prezentem, który możemy wręczyć przy różnych okazjach: Walentynki, Zaręczyny, I Komunia, Ślub. Możemy ją umieścić także w gwiazdkowym prezencie. Firmy takie jak BogArt mają różnych klientów, szukających czegoś szczególnego z różnych okazji i dla bardzo różnych osób. O wyjątkowych propozycjach mówi Dariusz Bogacz:

Ofertę dla nowożeńców stanowią piękne komplety z kamieniami Swarovskiego. Prezentowane były na targach, bardzo się podobały. Obrączki ślubne własnej produkcji oraz markowych firm krajowych. Mamy też kolekcje autorskie, np. srebro z tytanem. Oferujemy szeroką kolekcję dewocjonaliów, które także można podarować w prezencie. Prezentujemy szeroką gamę srebrnych zegarków. Mechanizm jest zwykle japoński lub szwajcarski, a całość wykonana ręcznie w srebrze. Duży wybór pierścionków zaręczynowych i nie tylko, które są naszą mocną stroną. Na zaręczyny jest co wybrać. Od bardzo ładnych pierścionków nawet za 200 zł do pierścionków z diamentami w cenach od 500 zł. Posiadamy uprawnienia do badania, wyceny i handlu diamentami.

Rodzinna Firma Jubilerska Bogacz powstała w 1983 r. po uzyskaniu uprawnień do wykonywania zawodu złotnika w Izbie Rzemieślniczej w Gdańsku, najpierw działała na ul. Sicińskiego w dzielnicy Zawodzie w małej Pracowni Złotniczej, by do teraz przy ul. Piłsudskiego 52 jako "BogArt Dariusz Bogacz" gwarantować niepowtarzalną atmosferę oraz profesjonalną obsługę.

- Dokładamy wielu starań, aby wyroby podkreślały urodę i osobowość osób nimi zainteresowanych, ich indywidualne cechy i upodobania. Oferujemy złotą i srebrną biżuterię wyróżniającą się elegancją i jakością wykonania. Prowadzimy też usługi złotnicze, grawerskie, skup i sprzedaż złota i srebra oraz wyroby na zamówienie - podsumowuje właściciel Dariusz Bogacz.

Zobacz ofertę "BogArt" w Internecie www.jubiler.krosno.net.pl i na facebooku: www.facebook.com/jubilerbogacz

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

  • autor: art. spons.

9 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?