Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"Bezpieczny Senior" - przyjdź na debatę społeczną

zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne Fot. PixaBay

Komendant Miejski Policji w Krośnie zaprasza mieszkańców Krosna i powiatu na debatę społeczną pod nazwą "Bezpieczny Senior". Spotkanie odbędzie się w czwartek, 30 kwietnia br. o godz. 12 w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Kształcenia Zawodowego w Krośnie przy ul. Czajkowskiego 49.

REKLAMAJuż w najbliższy czwartek (30.04) mieszkańcy Krosna i powiatu krośnieńskiego będą mogli przedstawić swoje pomysły i oczekiwania odnośnie zagrożeń i bezpieczeństwa seniorów.

Adresatami debaty są osoby starsze, często bardziej narażone na przestępstwa (kradzieże, wyłudzenia, oszustwa). Spotkanie odbędzie się w ramach debaty społecznej organizowanej przez Komendę Miejską Policji w Krośnie.

Debata rozpocznie się o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Kształcenia Zawodowego w Krośnie przy ul. Czajkowskiego 49.

W spotkaniu wezmą udział eksperci na co dzień zajmujący się bezpieczeństwem seniorów. Zostaną poruszone tematy dotyczące zagrożenia przestępstwami, których ofiarami stają się starsze osoby.

- Mamy nadzieję, że w ramach debaty mieszkańcy Krosna i powiatu podczas dyskusji przedstawią nurtujące ich problemy, obawy i spostrzeżenia. Dzięki wzajemnemu dialogowi, chcemy usłyszeć oczekiwania seniorów naszego miasta i okolic w zakresie poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego - mówi Beata Winiarska, rzecznik prasowy krośnieńskiej policji.

2 komentarzy

  • j...

    Jeśli prawdą jest, że wraz z wiekiem stajemy się mądrzejsi, to wszyscy Seniorzy zagłosują na Dudę, bo to jedyny sensowny kandydat. Braun robi świetne filmy i niech się tego trzyma. Głosowanie na Komorowskiego, to obciach.

    Zgłoś nadużycie j... środa, 29, kwiecień 2015 17:49 Link do komentarza
  • Pastafarianin

    Drodzy Seniorzy ,proszę nie głosować na Rydzyka i PIS , bo to jest największe zagrożenie!

    Zgłoś nadużycie Pastafarianin środa, 29, kwiecień 2015 00:27 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj