Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

W środę utrudnienia w ruchu. Przez Krosno przejedzie wyścig kolarski

W środę utrudnienia w ruchu. Przez Krosno przejedzie wyścig kolarski Fot. Łukasz Jaracz

W środę (1.07) ulicami Krosna przejedzie 26. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków. Kierowców czekają utrudnienia w ruchu.

REKLAMA


W ramach II etapu wyścigu zawodnicy pokonają liczącą niemal 90 km trasę Strzyżów - Krosno.

Start do drugiego etapu (godz. 18:40) nastąpi ze strzyżowskiego rynku. Kolarze udadzą się do Brzozowa, przejadą przez Zmiennicę, Jabłonicę Polską i Korczynę. Dotrą do niezwykle trudnego podjazdu pod Zamek Kamieniec, a stamtąd na Rynek w Krośnie. Na mecie pojawią się około godz. 21:00.

- Przybycie wielu zawodników wraz z ekipami technicznymi oraz sam ich przejazd przez miasto wprowadzi utrudnienia w ruchu drogowym. Utrudnienia pojawią się także w obrębie Rynku, gdzie zlokalizowana zostanie meta II etapu wyścigu - informuje Biuro Prezydenta Miasta Krosna.

Kolarze przejadą ulicami: Białobrzeska, Rondo Zawodzie - w prawo, Okrzei,  Rondo Solidarności - w lewo, Piłsudskiego, Rynek - META.

Wjazd pierwszych zawodników na teren miasta spodziewany jest około godz. 20.35. Utrudnienia w ruchu w obrębie Rynku, ze względu na montaż i demontaż barier ochronnych i linii mety, mogą wystąpić już od godzin popołudniowych do około godz. 22.30.

Na czas przejazdu zawodników i ekip technicznych im towarzyszących ruch na drogach zostanie zamknięty. Wstrzymany również zostanie ruch na drogach poprzecznych, łączących się z ulicami stanowiącymi trasę wyścigu.

Organizator wyścigu zwraca się z prośbą do kierujących pojazdami o stosowanie się do poleceń kierujących ruchem funkcjonariuszy policji, straży miejskiej i straży pożarnej. Urząd Miasta informuje, aby w godzinach popołudniowych nie parkować pojazdów na parkingach położonych wzdłuż ulic:  Piłsudskiego i Sienkiewicza - od poczty w stronę Rynku i dalej do Placu Konstytucji 3-go Maja.

Przeczytaj także:
- 26. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków przejedzie przez Krosno
- 7. Mini Wyścig Kolarski "Solidarności"

mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj