KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Krosno Cyfrowym Samorządem 2015

Krosno Cyfrowym Samorządem 2015 Fot. Exacto

Podczas V Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach ogłoszono laureatów konkursu Cyfrowy Samorząd 2015. Jury wyróżniło trzy projekty z Podkarpacia. Na pierwszym miejscu znalazło się Krosno.

REKLAMA


Nadesłane projekty oceniało jury, w którego skład weszli organizatorzy oraz eksperci zajmujący się cyfryzacją, informatyzacją oraz technologiami informacyjnymi wykorzystywanymi w działaniach promocyjnych.

Pierwsze miejsce przyznano Gminie Miasto Krosno. Może się ona pochwalić wieloma innowacyjnymi i kreatywnymi rozwiązaniami, które ułatwiają kontakt urzędu z mieszkańcami i wpływają pozytywnie na wizerunek miasta.

Drugie miejsce jury przyznało Gminie Zagórz, która z sukcesem wdrożyła kampanię KochamKolej.pl. Kampania ma na celu przeciwdziałanie postępującej degradacji bieszczadzkich szlaków kolejowych.

Trzecie miejsce zajął Urząd Gminy w Wielopolu Skrzyńskim, który prężnie działa w Internecie, tworząc m.in. internetowy informator inwestycyjny.

Organizatorami konkursu były firma Exacto oraz Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach jest wydarzeniem cyklicznym, organizowanym od 2011 r. Podczas niego rozmawia się o innowacyjnych rozwiązaniach i narzędziach marketingowych dla regionów. Ubiegłoroczna edycja Konferencji zgromadziła blisko 150 osób.

kd/mg

  • autor: kd/mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?