KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Załoga Leroy Merlin Krosno zaprasza do siebie

Załoga Leroy Merlin Krosno zaprasza do siebie Fot. Łukasz Jaracz

Od dzisiaj mieszkańcy Krosna i okolic będą mogli dokonać pierwszych zakupów w nowym sklepie Leroy Merlin przy ulicy Bieszczadzkiej 33. Sklep ma blisko 10 tys. m2, oferuje klientom parking z 326 miejscami i ponad 35 tysięcy produktów.

REKLAMA


Leroy Merlin Krosno to sklep, gdzie klienci znajdą produkty do budowy, remontu i aranżacji domów oraz ogrodów, a także szereg usług wspierających podczas wszelkich prac wykonywanych zarówno w domu, jak i w ogrodzie czy na balkonie.
Sklep w Krośnie jest 49 wielkopowierzchniowym sklepem sieci Leroy Merlin w Polsce.

- Wielkie słowa uznania i podziękowania kierujemy do władz miasta Krosna i mieszkańców. Dzięki Państwa przychylności otwarcie sklepu było możliwe w tej lokalizacji i tak w krótkim czasie - mówi Maksymilian Pawłowski, menadżer komunikacji z Leroy Merlin Polska.

Człowiek w centrum zainteresowania
Jako odpowiedzialny pracodawca, firma stworzyła nowe miejsca zatrudnienia, pracownicy otrzymują umowę o pracę, pakiet socjalny, udział w zyskach firmy czy możliwość przystąpienia do akcjonariatu pracowniczego. Wszystko to w przyjaznej atmosferze.

Obecnie w LM Krosno zatrudnionych jest 125 osób. Większość pracowników to mieszkańcy powiatu, ale również osoby z dalszych rejonów Polski, które dołączyły do zespołu w ramach wewnętrznych promocji i awansów.

- Człowiek jest w centrum kultury Leroy Merlin, dlatego tak ważne są dla nas m.in. rozwój współpracowników, współdziałanie z lokalnymi społecznościami i oczywiście pełna obsługa klientów na najwyższym poziomie - dodaje Marta Wiater, Dyrektor Sklepu.


Marta Wiater, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin Krosno

- W całej Polsce w Leroy Merlin pracuje 8 tysięcy ludzi. Do 2025 chcemy aby zielone koszulki nosiło 14 tysięcy osób. Chcemy stworzyć 100 punktów kontaktów. Nasze tempo otwierania sklepów to mniej więcej dwa i pół sklepu rocznie. W 2016 roku chcemy otworzyć 5 takich obiektów w kraju - dodaje Maksymilian Pawłowski, menadżer komunikacji z Leroy Merlin Polska.

Leroy Merlin wspiera Krosno
Obecność Leroy Merlin w Krośnie to plus dla rozwoju miasta i komfortu życia jego mieszkańców. Jako odpowiedzialny przedsiębiorca sklep będzie m.in. co roku wzbogacał budżet miasta podatkiem od nieruchomości, a poprzez aktywną współpracę, będzie wspierać lokalnych wykonawców. Jako członek społeczności lokalnej wraz ze swoją ekipą chce pozytywnie oddziaływać na warunki mieszkaniowe w regionie.

Jeszcze przed otwarciem sklepu jego pracownicy zorganizowali akcje "Dzieciaki sadzeniaki" i "Dobry sąsiad", ufundowali stojaki na rowery i stację naprawy rowerów w mieście, zorganizowali budowę schodów na plac zabaw dla miejskiego żłóbka, a obecnie organizują konkurs "Bombka choinkowa", do którego zaprosili okolicznych przedszkolaków.


- Poprzez zabawę polegającą na dekorowaniu styropianowych bombek chcemy uczyć najmłodszych mieszkańców podejmowania wspólnych inicjatyw na rzecz ogólnego dobra, jakim w tym przypadku jest przedszkole. Cieszy mnie bardzo fakt, że do konkursu zgłosiło się aż 25 placówek. Teraz kolej na klientów, którzy będą mogli zagłosować na najładniejszą ozdobę choinkową i tym samym zadecydować, do których placówek trafią nagrody. Jednocześnie to dopiero początek naszego długofalowego, pozytywnego oddziaływania. Nie chcemy być postrzegani i traktowani jako sponsor. Chcemy być autentycznym członkiem lokalnej społeczności, chcemy z nią współdziałać, aktywizować ludzi, wnosić pozytywną energię i pozytywną zmianę - dodaje Marta Wiater.

Konkurencyjności i kompleksowość
Pojawienie się Leroy Merlin w Krośnie poprawi również się konkurencyjność oferty dla klientów i jakość oraz kompleksowość ich obsługi. Oferta produktowa sklepu jest imponująca i zaprezentowana w bardzo przystępny, a także nowoczesny sposób. Szereg materiałów edukacyjnych, takich jak tablice, ekrany czy ulotki ułatwią klientom m.in. samodzielny dobór właściwych akcesoriów antenowych czy baterii do umywalki. Aranżacje zainspirują przed planowanymi zmianami w domach, a profesjonalni projektanci pomogą zaprojektować kuchnię, łazienkę czy system nawadniania w ogrodzie.

Dodatkowo, klienci znajdą w sklepie szereg punktów usługowych, takich jak szycie aranżacji okiennych na wymiar, wiercenie otworów w zlewach czy docinanie płyt i blatów. Współpracując z lokalnymi wykonawcami sklep zapewnia usługę montażu oraz transportu zakupionych produktów. Nowością jest również strefa wypoczynku dla klientów czekających na realizację zamówienia indywidualnego i punkt majsterkowicza, gdzie klienci będą mogli testować np. produkty.

W Leroy Merlin znajdziesz ponad 35 tys. produktów
Sklep o powierzchni prawie 10 tysięcy metrów kwadratowych oferuje klientom parking z 326 miejscami i ponad 35 tysięcy produktów, a także możliwość realizowania zamówień indywidualnych.


- Chcemy być najlepszym doradcą klientów w zakresie budowy, remontów i aranżacji domów oraz ogrodów. Ciągle się uczymy, by móc jak najbardziej indywidualnie i kompleksowo realizować potrzeby krośnian. Od tych drobnych, jak wybór kontaktu, do tych dużych, jak remont kuchni, czy wręcz budowa domu jednorodzinnego. Poprzez strefy aranżacji i specjalne ekspozycje chcemy inspirować klientów i pomagać podejmować decyzje o remoncie - dodaje Marta Wiater.

Zadowolenie i komfort zakupów
Sklep zaprojektowany został tak, by zapewnić komfort zakupów. Asortyment wyeksponowany jest w podziale na następujące działy handlowe: budowlany, drzewny, dekoracji, dywanów i wykładzin, elektryczny, farb i lakierów, glazury i terakoty, hydrauliczny, metalowy, narzędzi, ogrodu, oświetlenia, sanitarny. Gama produktów została tak dobrana, by zaspokoić domowych majsterkowiczów i majsterkowiczki, ale i profesjonalnych wykonawców. Z kolei kolekcje dekoracyjno-aranżacyjne powstały w oparciu o najnowsze trendy światowe i oczekiwania polskich klientów.


Sklep Leroy Merlin Krosno (ul. Bieszczadzka 33) otwarty będzie 7 dni w tygodniu:
- od poniedziałku do soboty od 8:00 do 21:00,
- w niedzielę od 10:00 do 20:00.

- Pracownicy nowo otwartego sklep Leroy Merlin przy ul. Bieszczadzkiej 33 w Krośnie serdecznie zapraszają do siebie na zakupy i obiecują służyć wsparciem w wyszukiwaniu najlepszych rozwiązań oraz produktów w zakresie domu oraz ogrodu - zapewnia Marlena Skotniczny, Kierownik Działu Relacji.

lmp/red.
Fot. Łukasz Jaracz

  • autor: lmp/red.

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?