KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Już za tydzień III Targi Zatrudnienia i Edukacji w Krośnie

Szukasz ciekawych studiów? Rozglądasz się za praktykami lub planujesz wejść na rynek pracy? Państwowa Wyższa Zawodowa Szkoła w Krośnie organizuje III Targi Zatrudnienia i Edukacji, które odbędą się 11 marca w hali sportowej przy ul. Wyspiańskiego w Krośnie.

REKLAMA


Już po raz trzeci 11 marca 2016 w hali sportowej przy ul. Wyspiańskiego 20 w Krośnie PWSZ zorganizuje Targi Zatrudnienia i Edukacji, podczas których uczniowie i studenci będą mogli odwiedzić stoiska przedsiębiorców związanych z branżami: IT, marketingu, finansów, motoryzacji, budownictwa, przemysłu, sportu, turystyki i ochrony środowiska.

Podczas targów uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, studenci i absolwenci będą mogli zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, oczekiwaniami pracodawców oraz wziąć udział w warsztatach. Podczas wydarzenia zostaną również zainaugurowane unikatowe studia inżynierskie realizowane z Grupą Nowy Styl i IBS Poland (Dassault Systemes).To okazja do zapoznania się z ofertami praktyk, oczekiwaniami pracodawców oraz możliwość poznania swoich perspektyw rozwoju zawodowego.

Targi będą obfitować w dodatkowe atrakcje.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli także wziąć udział w warsztatach: Jak sprzedać pług śnieżny na Hawajach?, Jak inwestować i zarobić? i Jak sprawdzić swoją kondycję?

Zostanie ogłoszony również konkurs projektowo-plastyczny "Krzesło Przyszłości", w którym na zwycięzców i nauczycieli czekają cenne nagrody - manipulator Space Navigator (3D Connexion) oraz udział w profesjonalnych warsztatach modelowania w przestrzeni 3D - 3D Experience od Dassault Systemes. Partnerami konkursu są Grupa Nowy Styl i IBS Poland.

Wszyscy uczestnicy targów będą mieli szansę zdobycia nagrody specjalnej - ergonomicznego krzesła od Grupy Nowy Styl.

Uczestnikiem targów będzie Fabryka e-biznesu Sp. z o.o., która zaprezentuje jedną ze swoich realizacji: Symulator samolotu ultralekkiego - wersję mobilną. Każdy chętny będzie miał możliwość sprawdzenia się w roli pilota samolotu.
 
- PWSZ w Krośnie co roku organizuje targi, które mają za zadanie pomóc uczniom w podjęciu decyzji dotyczącej dalszego kształcenia. Natomiast studenci i absolwenci będą mieć możliwość zapoznać się z aktualną ofertą rynku pracy. Pierwsze staże i praktyki pozwalają nie tylko zdobyć doświadczenie, lecz także wytyczyć ścieżkę dalszej kariery zawodowej - powiedział mgr Franciszek Tereszkiewicz, Kanclerz PWSZ w Krośnie.
 
W trakcie III Targów Zatrudnienia i Edukacji nastąpi również uroczyste podpisanie umowy o współpracy między PWSZ w Krośnie a Grupą Nowy Styl oraz IBS Poland. Na jej podstawie powstanie nowa specjalność inżynierska na kierunku mechanika i budowa maszyn. Szczegóły na temat studiów zostaną zaprezentowane podczas towarzyszącej targom konferencji "Kierunek - Przemysł. Nowoczesne studia inżynierskie w PWSZ".
 
Wstęp bezpłatny. Partnerami wydarzenia są Grupa Nowy Styl i IBS Poland.
 
Targi odbędą się w godzinach: 9.30 - 14.00.
Kampus Techniczno-Sportowy PWSZ, hala sportowa (Krosno, ul. Wyspiańskiego 20)
 
Więcej informacji na stronie: www.pwsz.krosno.pl

pwsz/red.

  • autor: pwsz/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?