KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Miasto Szkła ma nową stronę dla turystów: visitkrosno.pl

Zaplanuj swoją podróż do Krosna! Miasto uruchomiło specjalną stronę internetową dedykowaną wyłącznie turystom - internetową wizytówkę ukazującą walory turystyczne Krosna.

REKLAMA


Niebanalnie i nowocześnie
Strona w atrakcyjny i przystępny sposób prezentuje różnorodną ofertę turystyczną. W tym jednym miejscu turysta znajdzie szereg potrzebnych informacji, od hoteli, miejsc noclegowych, restauracji do godzin otwarcia obiektów, które warto zobaczyć, a to wszystko podane w przystępnej, ciekawej graficznie formie.

Witryna jest responsywna, dostosowuje się do wszelkich urządzeń mobilnych, a już niebawem będzie dostępna również w angielskiej wersji językowej.

visitkrosno.pl prezentuje niepowtarzalne atrakcje Miasta Szkła, w którym bogactwo smaków pogranicza i koloryt wyjątkowych wydarzeń splatają się z europejskiej rangi dziełami sztuki i pamiątkami techniki.

Przewodnik po mieście i okolicy
Przeglądając witrynę turysta odkryje bogactwa naszego regionu, a także zobaczy piękno natury, która nas otacza. Jak mówią twórcy serwisu, to zachęta do poznania regionu nafty, pełnego karpackich skarbów, zaklętych w perłach architektury ze znakiem UNESCO i skrytych w tajemnicach dzikiej przyrody.

Więc odkrywaj!
Prezentacja treści - to forma ciekawej opowieści i intrygującej historii, która kryje zagadkę, a niejednokrotnie nawet tajemnicę. Wnikliwy internauta znajdzie, pod licznymi odwołaniami i linkami, ciekawe materiały dotyczące bogatej historii Krosna i regionu.

Strefa imprez, smaki zmysłów, dla aktywnych i dla dzieci
Treści na stronie podzielone są tematycznie, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Witryna podpowie turystom, gdzie mogą zjeść, gdzie się bawić i co robić z dziećmi w wolne popołudnie.

Twórz visitkrosno.pl
Znasz ciekawe miejsce warte zobaczenia, restaurację, której jeszcze nie ma na visitkrosno.pl lub masz jakiekolwiek uwagi? Pisz na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Falstart
W ubiegłym roku pojawił się drukowany informator dla turystów, który miał promować stronę visitkrosno.pl, chociaż ta nie została uruchomiona. "Dezinformator" zawierał też liczne błędy: Dezinformacja w informatorze dla turystów. Pomimo tego budzącego obawy "falstartu", udostępniony właśnie serwis visitkrosno.pl prezentuje się znakomicie.

red.

  • autor: red.

1 komentarz

  • Hutnik

    Jak słyszę takie hasło "Miasto Szkła"to mi się krew gotuje .Polikwidowali wszystkie huty ,bez pracy masa ludzi co w tych hutach pracowali ,a tu bez przerwy miasto szkła jakby całe Krosno z tego żyło.Za niedługo po tych hutach tylko kominy zostaną jak po KHS 1

    Zgłoś nadużycie Hutnik czwartek, 07, kwiecień 2016 17:30 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?