KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Awaria wodociągu? MPGK poinformuje SMS-em

Informacja o przerwie w dostawie wody może pojawić się w twoim telefonie. Remonty, przebudowa sieci i zwykłe awarie powodują, że w kranach może zabraknąć wody. MPGK uruchomiło SMS-owy system zawiadamiania. System jest bezpłatny, ma być też wolny od "spamu".

REKLAMA


Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Krośnie w marcu uruchomiło nową usługę - SMS-owy system powiadomień o awariach wodociągowych. Celem systemu jest przekazywanie mieszkańcom bieżących informacji o awaryjnych i planowanych przerwach w dostawie wody.

Aby otrzymać bezpłatne wiadomości tekstowe w ramach systemu powiadomień, należy  zarejestrować się na stronie www.ekrosno.net.pl poprzez podanie numeru swojego telefonu komórkowego. To wystarczy, aby otrzymywać komunikaty bezpośrednio na wskazany numer telefonu. System jest bezpłatny.

MPGK Krosno zapewnia przy tym, że nie będzie wykorzystywać posiadanej bazy numerów telefonicznych do innych celów lub działalności niezgodnej z prawem oraz gwarantuje, że wysyłane informacje będą wolne od "spamu".

mpgk/pd

 • autor: mpgk/pd

3 komentarzy

 • nieufny

  A przy okazji dostanę jeszcze milion dziwnych reklam i płatnych sms bo ktoś wyniesie dane :)
  Im mniej przekazywania danych o sobie tym lepiej. Pamiętajcie o tym...

  Zgłoś nadużycie nieufny czwartek, 07, kwiecień 2016 12:45 Link do komentarza
 • Anka_

  oczywiście że super pomysł - bo nie tylko dostaniesz sms o tym że jest awaria, ale też o tym że jest planowane wyłączenie wody, a wtedy to już jest ważna wiadomość. Poza tym sms o tym że już jest awaria też jest przydatny, bo to znaczy że powodem braku wody jest właśnie awaria a nie zamknięcie wody przez sąsiada który sobie własnie łazienkę przerabia, co w blokach zdarza się często :)

  Zgłoś nadużycie Anka_ czwartek, 07, kwiecień 2016 12:27 Link do komentarza
 • lemink

  Super pomysł!!!!
  Do tej pory nie wiedziałem że jeśli nie ma wody w kranie to znaczy że coś się zepsuło. Teraz dostanę SMS i będę wiedział!!!

  Zgłoś nadużycie lemink czwartek, 07, kwiecień 2016 11:35 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?