KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Radio Rzeszów: "Umieszczenie nazwy na zaproszeniu na manifestację było bezprawne"

Radio Rzeszów: "Umieszczenie nazwy na zaproszeniu na manifestację było bezprawne" Fot. KrosnoCity.pl

Prezes zarządu Polskiego Radia Rzeszów S.A. przesłał oświadczenie w związku z rzekomym patronatem medialnym nad marszem w Krośnie. Zamieszczenie informacji o patronacie na zaproszeniu określił jako "bezprawne", a także poinformował, że radio nie obejmuje patronatem wydarzeń o charakterze politycznym.

REKLAMA


O marszu informowaliśmy wczoraj: "Wielki marsz poparcia": 200 osób na ulicach Krosna [ZDJĘCIA]

Na zaproszeniu na manifestację na stronie organizatora znajdowała się między innymi informacja o patronacie medialnym Radia Rzeszów. Prezes rozgłośni zaprzecza, by radio obejmowało marsz patronatem. Zamieszczenie informacji o patronacie na zaproszeniu określił jako "bezprawne".

Pełna treść oświadczenia:

"OŚWIADCZENIE PREZESA ZARZĄDU POLSKIEGO RADIA RZESZÓW S.A.

W związku z nieprawdziwą informacją umieszczoną na jednym z portali internetowych,  jakoby Polskie  Radio Rzeszów S.A. było patronem medialnym manifestacji w Krośnie w dniu 29 maja 2016 r., Zarząd Radia oświadcza, że nie obejmował patronatem niniejszego wydarzenia, a umieszczenie na zaproszeniu na nie nazwy Radio Rzeszów było bezprawne.

Jednocześnie informujemy,  iż zgodnie z przyjętą przez Polskie Radio Rzeszów S.A. procedurą przyznawania patronatów medialnych,  mogą one dotyczyć wydarzeń o charakterze kulturalnym, społecznym, naukowym, dotyczącym ważnych rocznic, czy sportowym. Nie przyznajemy patronatów w odniesieniu do wydarzeń  promocyjno-marketingowych lub usługowych, a także tym o charakterze politycznym.

pd

  • autor: pd

4 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?