KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Przygotuj się na wakacje, skorzystaj z bezpłatnej porady prawnej

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Jedziesz na urlop? Z utęsknieniem czekasz na wymarzone wakacje? To mamy dla Ciebie naprawdę świetną wiadomość. Już 28 i 29 czerwca br. w godzinach od 9.00 do 17.00 rzeszowska firma Availo Sp. z o.o. będzie udzielać darmowych porad prawnych przez telefon, w zakresie wakacyjnych podróży.

REKLAMA


Warto podkreślić, że konsultacji podczas akcji udzielać będą wyłącznie doświadczeni adwokaci, radcy prawni i prawnicy. To już druga edycja "Wakacyjnej pomocy prawnej" firmy Availo. Wcześniejsza, która miała miejsce w 2014 r. przyciągnęła setki osób, zainteresowanych uzyskaniem bezpłatnym wsparciem. Spółka zapewniała również konsultacje prawne dla przedsiębiorców w ramach pomocy prawnej przy projekcie "Wsparcie na starcie".

Dla podróżników i nie tylko
28-29 czerwca od godziny 9.00 do 17.00 problemy lub wątpliwości prawne będzie można omówić z prawnikiem, szybko, wygodnie bo przez telefon, bez wychodzenia z domu i co najważniejsze za darmo. - Jadąc na wakacje, każdy chce mieć wolną głowę od problemów - mówi Grzegorz Maj, Prezes Zarządu Availo Sp. z o.o. - Dlatego zapraszam do konsultacji z naszymi prawnikami, które mam nadzieję, w tym roku przyczynią się do Państwa spokojnego i udanego wypoczynku - dodaje.

Kwestie które będzie można omówić z prawnikiem to m.in.:
- kiedy zapłacisz opłatę klimatyczną lub opłatę miejscową / jak duża ona będzie?
- jak i gdzie sprawdzić, czy nasze biuro podróży jest rzetelne?
- jak można bezpłatnie zapewnić sobie świadczenia zdrowotne za granicą podczas urlopu?
- jakie prawa przysługują nam w razie opóźnienia lub odwołania lotu?
- co zrobić, gdy okaże się że nasz hotel lub pokój nie jest taki jak w ofercie?
- co robić w przypadku bankructwa biura podróży?
- jakich pamiątek nie należy przywozić z podróży?
- co robić w przypadku kolizji, wypadku na drodze, mandatu?

Jak skorzystać?
Aby skorzystać z pomocy prawnej należy zadzwonić pod numer telefonu 22 22 80 800 i powiedzieć hasło "Wakacyjna Pomoc Prawna", a Centrum Obsługi Klienta, przekieruje osobę dzwoniącą do odpowiedniego prawnika.

Koszt połączenia jest zgodny z taryfą operatora. "Wakacyjna pomoc prawna" realizowana wyłącznie w dniach 28-29 czerwca 2016 r. od 9.00 do 17.00. Pełny regulamin inicjatywy i więcej informacji na temat firmy Availo: www.availo.pl

ew

  • autor: ew

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?