KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wyróżnienie Wydawnictwa PWN dla PBW w Krośnie

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie otrzymała wyróżnienie od Wydawnictwa PWN. Wśród czytelników krośnieńskiej biblioteki korzystających z e-booków platformy libra.ibuk.pl znajduje się najaktywniejszy czytelnik w całym Konsorcjum Galicyjskich Bibliotek Pedagogicznych w 2015 roku.

REKLAMA


Baza e-booków w PBW w Krośnie jest stale rozwijana, o czym informuje nasz portal:
- Większa baza e-booków na platformie libra.Ibuk.pl w PBW w Krośnie
- Czytaj gdzie chcesz i kiedy chcesz. Darmowe książki w wersji elektronicznej

PWN przeanalizowało statystyki wykorzystania serwisu w konsorcjach, w których usługa była dostępna w 2015 roku przez minimum 10 miesięcy. W każdym z nich wybrano bibliotekę, z której usług korzystał najaktywniejszy w danym konsorcjum czytelnik.

W rankingu uwzględniono dane dostępne w raportach, m.in. liczbę logowań, otwartych stron i czas czytania. Rekordzista (lub rekordzistka) Polski w ciągu minionego roku logował(a) się w serwisie 590 razy i otworzył(a) 93 629 stron, spędzając 573 godzin na obcowaniu z książkami w IBUKU Librze!
 
- Gratulujemy i zachęcamy do korzystania z e-booków także w tym roku. Dzięki współpracy z bibliotekami pedagogicznych w ramach konsorcjum oferujemy ponad 1000 tytułów - mówi Katarzyna Materna z PBW w Krośnie.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?