KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Konsultacje społeczne strategii MOF Krosno

Do 5 października trwają konsultacje społeczne projektu Strategii Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Krosno. Otwarte spotkanie konsultacyjne zaplanowano na 27 września.

REKLAMA


Celem prowadzonych konsultacji jest:
- poznanie opinii mieszkańców oraz partnerów społeczno-gospodarczych na temat projektu strategii,
- włączenie mieszkańców oraz partnerów społeczno-gospodarczych w proces tworzenia strategii,
- uwzględnienie potrzeb społecznych w strategii.
 
Projekt Strategii Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Krosno został udostępniony na stronie internetowej www.krosno.pl w zakładce "Miejski Obszar Funkcjonalny Krosno", w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.umkrosno.pl w zakładce "Strategia Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Krosno", na stronie internetowej Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych www.cwop.krosno.pl jest też dostępny w urzędzie miasta (ul. Lwowska 28a, Biuro Obsługi Klienta).

Uwagi i opinie dotyczące projektu strategii można zgłaszać w terminie od 14 września do 5 października poprzez wypełnienie formularza konsultacyjnego i przekazanie go do urzędu pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , albo osobiście w Biurze Obsługi, albo korespondencyjnie na adres urzędu, ul. Lwowska 28a, 38-400 Krosno.

Ponadto uwagi i opinie można złożyć ustnie do protokołu podczas otwartego spotkania konsultacyjnego, które odbędzie się 27 września, w godz. od 15.30 do 17.30, w sali obrad rady miasta (nr 21, ul. Staszica 2).  

Raport z przebiegu konsultacji zostanie opublikowany na stronie internetowej miasta www.krosno.pl, w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.umkrosno.pl, na stronie internetowej Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych www.cwop.krosno.pl oraz na tablicy ogłoszeń urzędu miasta, nie później niż w ciągu 14 dni od dnia zakończenia konsultacji.

Za przeprowadzenie konsultacji odpowiedzialny jest Wydział Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestorów urzędu miast (p. 304, tel. 13 47 43 304, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).

umk/pd

  • autor: umk/pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?