KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Przygotuj się do matury z PWSZ w Krośnie

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Krośnieńska uczelnia już po raz trzeci zaprasza maturzystów do skorzystania z oferty zajęć "Przygotuj się do matury" z języka polskiego, matematyki oraz wiedzy o społeczeństwie.

REKLAMA


Zajęcia poprowadzą doświadczeni nauczyciele akademiccy, którzy chętnie wyjaśnią wszystkie wątpliwości tegorocznych maturzystów oraz w ciekawy sposób przybliżą tematykę zagadnień egzaminu dojrzałości.
 
W dwóch poprzednich edycjach wzięło udział prawie 80 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z Krosna i okolic. Pracownicy PWSZ zapytali byłych uczestników o opinię na temat odbytych zajęć.

Zdecydowana większość uznała, że zajęcia bardzo pomogły im w dobrym przygotowaniu się do egzaminu maturalnego. A co najważniejsze, wielu przyszłych studentów poleciłoby udział w zajęciach swoim znajomych. Również rodzice maturzystów wyrazili bardzo pozytywne spostrzeżeniami dotyczącymi organizacji, jak i formy prowadzenia zajęć.

Przyszli maturzyści mają możliwość uczestniczenia w zajęciach w ramach 3 przedmiotów: języka polskiego, matematyki oraz wiedzy o społeczeństwie. Kurs z każdego przedmiotu obejmuje 10 spotkań (każde spotkanie trwa 60 min.). Zajęcia będą się odbywać będą zarówno w formie wykładowej, jak i warsztatowej.

Uczniowie będą pracować w grupach maksymalnie 25-osobowych, mając również możliwość na indywidualne konsultacje z wykładowcami podczas dyżurów pełnionych na uczelni.  

Szczegółowe informacje dotyczące zajęć "Przygotuj się do matury" znajdują się na stronie uczelni przygotowanej specjalnie dla maturzystów www.pwsz.krosno.pl/dlamaturzystow.

Zapisy na zajęcia prowadzone są wyłącznie przez formularz elektroniczny i trwają do 5 października. Pierwsze zajęcia już 11 października.

red.

  • autor: red.

1 komentarz

  • zdziwiony

    Ojj coś słabo uczą krośnieńskie szkoły skoro do matury uczniowie powinni przygotowywać się jeszcze poza ich murami. Albo też PWSZ ma mało studentów i szuka alternatywy przygotowując taką ofertę :/

    Zgłoś nadużycie zdziwiony środa, 21, wrzesień 2016 13:25 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?