KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Krosno: nie będzie publicznego nagradzania najlepszych urzędników

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

14 października, w związku z obchodami Dnia Edukacji Narodowej, na specjalnej uroczystości wręczono nagrody wyróżnionym krośnieńskim nauczycielom. Podobnie postępuje się np. z wybitnymi sportowcami i najlepszymi uczniami. Nie są to jednak jedyne osoby nagradzane przez samorząd. Co z urzędnikami?

REKLAMA


Zwróciliśmy się z pytaniem do biura prezydenta Miasta Krosna. Chcieliśmy się dowiedzieć, czy zaplanowano termin podobnej uroczystości na której prezydent nagrodzi najlepszych urzędników krośnieńskiego magistratu? Wydaje się, że dobrą datę mógłby być 27 maja - Dzień Pracownika Samorządowego.

W odpowiedzi poinformowano, że "nie planuje się w UM Krosna organizacji takiego spotkania lub uroczystości".  

Wygląda na to, że najlepsi krośnieńscy urzędnicy pozostaną jedyną grupą w mieście, której osiągnięcia nie będą szerzej znane.

pd

 • autor: pd

6 komentarzy

 • mieszkanieć

  Przytocki już nie raz przegrał z kolesiami i nic z tego sobie nie robi Od dawna stosuje zasadę - trochę chodniczka pod blokiem i ciemnogród jest zadowolony i bije poddańcze pokłony . A przy okazji i sobie pod domkiem- asfalt, odwodnienie-drenaż, chodniczek, światełka zamontował. Ja jak i setki mieszkańców domów musimy we własnym zakresie powyższe udogodnienia zrobić i zapłacić. Zasada komunistów - mysl tylko o sobie na koszt podatników a pospólstwo niech płaci i płacze.

  Zgłoś nadużycie mieszkanieć czwartek, 03, listopad 2016 11:00 Link do komentarza
 • jawnościowiec

  spokojnie, SKO/WSA nakaże ujawnić nagrody wszystkich, to wtedy prezydent nie będzie miał wyjścia, a i jeszcze będzie figurował w aktach sądowych jako ten przegrany.

  Zgłoś nadużycie jawnościowiec środa, 02, listopad 2016 19:08 Link do komentarza
 • gorszy sort

  pd przeszedł do wyższej formy POdpuszczania , nuszczania i szczucia a ciemny lud to kupuje ja widać?

  Zgłoś nadużycie gorszy sort wtorek, 01, listopad 2016 21:10 Link do komentarza
 • szokkk

  .....dokładnie Dyzma, tak to właśnie wygląda

  Zgłoś nadużycie szokkk wtorek, 01, listopad 2016 11:48 Link do komentarza
 • Dyzma

  Nagroda na pewno należy sie Przytockiemu -chłop służbowym autem przyjeżdża do urzędu, kilka kaw, pogaduchy z kolesiami, komu co- za co by plebs się nie dowiedział i i tak kolesie nagrody, premie, podwyższki dostają. Najwięcej to przydupasy za lizanie i wazelinę W nowym roku podwyżka podatku na rzecz Przytockiego i jego kolesi

  Zgłoś nadużycie Dyzma poniedziałek, 31, październik 2016 13:43 Link do komentarza
 • najniższakrajowa

  Ludzie dajcie spokój z tymi nagrodami, praca każdego urzędnika to jest SŁUŻBA drugiemu człowiekowi,pensję mają a nagrodą jest wewnętrzna satysfakcja i zadowolenie z dobrze wykonywanej pracy i tak powinno być w każdym zawodzie służę - pomagam pracuję a co do wynagrodzenia to średnia krajowa jakby była w naszym regionie wyższa to by było lepiej.

  Zgłoś nadużycie najniższakrajowa poniedziałek, 31, październik 2016 12:34 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?