KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Croscondev - otwarte spotkania programistów w Krośnie

Croscondev - otwarte spotkania programistów w Krośnie Fot. IC COMPLEX

21 października w Krośnie odbyła się druga edycja otwartych spotkań programistów Croscondev. Organizatorem wydarzenia była firma IC COMPLEX.

REKLAMA


Światowe trendy i rozwiązania dotyczące technologii programistycznych oraz zagadnienia związane z bezpieczeństwem aplikacji internetowych to tematy, które towarzyszyły uczestnikom spotkania programistów Croscondev w Krośnie. - Ideą przyświecającą organizacji spotkań Croscondev jest aktywizacja, integracja oraz rozwój krośnieńskiego środowiska specjalistów IT - mówi Mateusz Zych, prezes zarządu IC COMPLEX.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 50 osób. - Uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z praktycznym zastosowaniem technologii Service Workers umożliwiającej budowanie internetowych aplikacji działających offline, rozwiązaniem Docker oraz przeglądem i sposobami zapobiegania 10 największym zagrożeniom bezpieczeństwa aplikacji - wyjaśnia Arkadiusz Dziki, dyrektor technologiczny w firmie IC COMPLEX.

Po prezentacjach odbyła się mniej oficjalna, networkingowa część Croscondev, połączona z karaoke.

Organizatorem spotkań jest firma IC COMPLEX specjalizująca się w dostarczaniu unikalnego w skali europejskiej systemu optymalizującego procesy sprzedażowe w firmach zajmujących się produkcją stolarki otworowej, w tym okien i drzwi. Partnerem drugiej edycji Croscondev była firma IDEO, zajmująca się tworzeniem oprogramowania.

- Zapraszamy na kolejne spotkania Croscondev. Chcielibyśmy, aby wpisały się one na stałe w kalendarz wydarzeń w regionie - mówi Mateusz Zych.

red.
Fot. IC COMPLEX

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?