Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Krosno: zapadła się hala namiotowa

Krosno: zapadła się hala namiotowa Fot. KrosnoCity.pl

W nocy z 1 na 2 grudnia opadła "pieczarka" - hala namiotowa przy ul. Bohaterów Westerplatte. Stało się to tuż przed rozpoczęciem turnieju piłkarskiego. Przyczyną były intensywne opady ciężkiego, mokrego śniegu?

REKLAMA


Hala namiotowa przy "Naftówce" działa od 2015 roku. Podczas intensywnych opadów śniegu w nocy z 1 na 2 grudnia czasza zapadła się. Na szczęście nikogo nie było wewnątrz.

- Trudno powiedzieć, co było przyczyną. Nasi montażyści pojechali już na miejsce, by ustalić dlaczego hala się położyła - mówi Szymon Kurdziel z firmy INTERHALL, wykonawcy obiektu.

Pracownicy INTERHALL mają ponownie postawić halę. Konstrukcja jest lekka i łatwa do naprawy technikami spawania i zgrzewania, jednak w tej chwili trudno ocenić, jakie dokładnie są zniszczenia i jak długo potrwa naprawa.

Podobny balon nad kortem tenisowym zapadł się dzisiaj rano w Sanoku. O zdarzeniu informuje portal esanok.pl: SANOK: Balon nad kortem runął pod naporem śniegu.

W Sanoku namiot został naprawiony jeszcze tego samego dnia po południu.

Tego typu hale nie są odśnieżane. Pod wpływem ogrzewania śnieg powinien topić się i sam spływać z czaszy. Dlaczego w Krośnie i Sanoku stało się inaczej?

Poinformujemy, gdy będą znane przyczyny.

pd

4 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj