KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wojtuś pierwszym krośnianinem urodzonym w 2017

Wojtuś pierwszym krośnianinem urodzonym w 2017 Fot. KrosnoCity.pl

Wojtuś to pierwsze dziecko Anny i Jakuba z Krosna. Urodził się 1 stycznia, 40 minut po północy. Zaskoczył rodziców, bo termin porodu miał być nieco późniejszy. Mamie i Wojtusiowi osobiście życzenia składał dyrektor szpitala Piotr Lenik i przedstawiciele samorządu województwa. Rodzinie wręczono upominki.

REKLAMA


- Jesteśmy oboje z mężem bardzo zaskoczeni, że jest pierwszym krośnianinem, mam nadzieję, że to dobrze wróży na przyszłość - mówiła Ania, mama Wojtusia.

Poród nastąpił przez cesarskie cięcie. - Bardzo ekspresowo, ponieważ do szpitala przyjechaliśmy po godzinie 23, a 40 minut po północy urodził się Wojtek.

Wojtuś po urodzeniu ważył 3940 g i miał 58 cm długości. - Ma apetyt, jest bardzo grzeczny, w ogóle nie płacze - dodaje szczęśliwa mama.

Imię wybrane było już dużo wcześniej przez samą mamę. - Zawsze podobało mi się to imię, dlatego wybrałam, że jak to będzie chłopiec, to będzie Wojciech - dodaje mama.

W domu już wszystko jest przygotowane na przyjazd nowego członka rodziny.

Życzenia Wojtkowi i rodzicom złożył dyrektor Piotr Lenik. wręczył przy tym drobne upominki dla mamy i samego Wojtusia - To się na pewno przyda, może nie od razu, ale będzie potrzebne - powiedział Piotr Lenik o zawartości paczki.

Wojtek jest równocześnie pierwszym dzieckiem urodzonym w krośnieńskim szpitalu, jak i pierwszym mieszkańcem Krosna urodzonym w 2017 roku.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?