KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

ZIMA: tak wygląda zasypane miasto [ZDJĘCIA]

ZIMA: tak wygląda zasypane miasto [ZDJĘCIA] Fot. KrosnoCity.pl

W nocy oraz w ciągu dnia (sobota, 14 stycznia 2017) spadło sporo śniegu. Zobaczcie zdjęcia z zasypanego Krosna.

REKLAMA


 • autor: mg

20 komentarzy

 • Anna W

  @Zasypany a pozapierdzielaj sobie na nóżkach , może ci rozum wróci....

  Zgłoś nadużycie Anna W wtorek, 17, styczeń 2017 18:25 Link do komentarza
 • Ziom z Polanki

  Całkowicie poważnie pytam, czy jest może ktoś, kto mógłby oczywiście odpłatnie odśnieżać jedną z dróg dojazdowych w Polance o długości ok. 300 m. Zapytanie aktualne od zaraz, rozliczenie może być zarówno prywatne, jak za fakturą na świadczenie usług. Po paru "przejazdach na łopacie" większej części tego dystansu nabrałem co prawda krzepy, ale obawiam się, że niestety nie nadążam z inną robotą... a szkoda!

  Zgłoś nadużycie Ziom z Polanki wtorek, 17, styczeń 2017 15:45 Link do komentarza
 • zasypany

  @Anna z nieróbstwa przy odśnieżaniu aż odleżyny mają. A łapę po kasę mieszkańców już wyciągnęli. Ja bym im rózgę po odleżynach poskrobał. Muszę na nogach chodzić, bo nie ośnieżone.

  Zgłoś nadużycie zasypany wtorek, 17, styczeń 2017 12:35 Link do komentarza
 • XX

  Na takie sniegi żle nie jest odśnieżane za duze macie wymagania popatrzcie na swoje posesje lenie.....

  Zgłoś nadużycie XX poniedziałek, 16, styczeń 2017 23:30 Link do komentarza
 • Anna W

  Znam osobiście ludzi którzy odśnieżają, jak bardzo ciężko pracują całymi dniami, nocami to są chamskie komentarze z waszej strony... Z zimy nie zrobi lata. A jak się Wam coś nie podoba złapcie sami za łopaty, najlepiej krytykować i wymagać. Najłatwiej siedzieć sobie w cieple z założonymi rękami i mieć dużo do powiedzenia...

  Zgłoś nadużycie Anna W poniedziałek, 16, styczeń 2017 23:25 Link do komentarza
 • oszukany

  dzisiaj była ładna pogoda i tak jak większości słońce stopiło snieg Ale nieuczciwi wykonawcy odśnieżania ul. okrzei nie odśnieżyli i posypali powyżej Instytutu i śnieg z lodem jak był tak jest. Firma Remondis z krosna odśnieżająca miasto, ma to daleko gdzieś. Byle w kieszeni sie zgadzało. Ponoć, Przytocki kazał oszczędzać bo miasto zadłużył na 200 mil i nie będzie z czego spłacać długu. Podwyżka podatków od gospodarstw i gruntu mieszkańcom miasta nie wystarczy na wynagrodzenie dla znajomych i wazeliniarzy oraz dla siebie podwyżkę 1000zł . Trzeba zaoszczędzić na kierowcach. Gdyby nie słońce które stopiło część śniegu, lodu to było by tak jak w sobotę -kicha.

  Zgłoś nadużycie oszukany poniedziałek, 16, styczeń 2017 15:21 Link do komentarza
 • oskar

  Jadę ul Czajkowskiego (13..01) godz 8-przedemna ' "ciężarówka z paką", na pace dwóch osiłków z szuflami rzuca na odległy ok 3m chodnik piasek---- co 4m, na chodniku "kupki"-jest posypane!!!. Buda skręciła na Podkarapacką i poszybowała w dal? Tak sobie myślę hm przecież to juz widziałem w latach 70-tych -wiec zmienił sie tylko -reszta pozostała bez zmian?

  Zgłoś nadużycie oskar poniedziałek, 16, styczeń 2017 08:41 Link do komentarza
 • pinokio

  Mina pisze z zagranicy wiec mu wszystko jedno ile śniegu jest w Krośnie czy Jedliczu

  Zgłoś nadużycie pinokio niedziela, 15, styczeń 2017 23:59 Link do komentarza
 • JB

  @ mina - gdyby służby ratownicze nie mogły do Ciebie dojechać w nagłym przypadku lub nie mogłabyś dojechać np do szpitala na "cito" to prędziutko zmieniłabyś zdanie.
  Płacę podatki i to nie małe i jeśli mam sam sobie np odśnieżać - jak sugeruje @gość - to może w miesiącach zimowych byłbym z nich zwolniony?

  Zgłoś nadużycie JB niedziela, 15, styczeń 2017 21:43 Link do komentarza
 • mieszkaniec

  @ mina - jak nie będziesz mógł dzieci do szkoły zawieś, do pracy pojechać to pogadamy o uroku szamba, które serwuje Przytocki i Potomianek Za ich niekompetencje i arogancje nie muszą ponosić konsekwencje mieszkańcy.
  @ gość może zamiast głupoty pisać, pokarz jak odśnieżasz ulice i chodniki miasta. Możesz zacząć od mojej ulicy. Miliony złotych na odśnieżanie podatnicy miasta zapłacili nieuczciwej krośnieńskiej firmie, która myśli tylko jak sie nachapać a nie o tym by się wywiązać ze swoich obowiązków. Oczywiście za przyzwoleniem Przytockiego waszego guru i mentora. On też zawsze twierdzi ( na plakatach wyborczych- miastu i jego mieszkańcom)ze został prezydentem by służyć mieszkańcom . A jak służy, to widać chociażby po chodnikach i drogach. Może by też z @gościem i miną wziął się za odśnieżanie skoro nawet i odśnieżanie spieprzył.

  Zgłoś nadużycie mieszkaniec niedziela, 15, styczeń 2017 20:09 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?