KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Czysta energia" - są miejsca na liście rezerwowej dla Krosna i Krościenka Wyżnego

Nadal można składać wnioski o dofinansowanie w ramach projektu "Instalacja systemów energii odnawialnej dla gospodarstw domowych z terenu Miasta Krosna i Gminy Krościenko Wyżne".

REKLAMA


Został zakończony nabór na listę podstawową deklaracji uczestnictwa w projekcie "Instalacja systemów energii odnawialnej dla gospodarstw domowych z terenu Miasta Krosna i Gminy Krościenko Wyżne" jednak urząd miasta informuje, że mieszkańcy nadal mają możliwość złożenia deklaracji na listę rezerwową.

Z chwilą rezygnacji z udziału w projekcie osób z listy podstawowej, nie podpisania lub rozwiązania umowy z którymkolwiek z odbiorców projektu z grupy docelowej, kolejni mieszkańcy z listy rezerwowej będą przechodzili do grupy docelowej uczestników projektu.

Dokumenty projektu, w tym regulamin i deklaracja uczestnictwa nadal są dostępne są na stronie krosno.pl: Czysta Energia - dokumenty projektowe.
 
Dodatkowych informacji udziela Wydział Gospodarki Komunalnej urzędu miasta, tel. 13 47 43 629.

Projekt przygotowywany jest w ramach osi priorytetowej III. Czysta Energia Działania 3.1 Rozwój OZE "projekty parasolowe" Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

pd

 • autor: pd

2 komentarzy

 • palacz

  Ja jestem ciekawy czym w piecach palą firmy sigma i sopex

  Zgłoś nadużycie palacz środa, 18, styczeń 2017 10:54 Link do komentarza
 • oszukany

  w oszustwachi kantach Przytockiego ja nie biorę udziału. Propaganda sukcesu nie ma końca. Może redakcja by napisała, ze jesli ktoś się nie spodoba komuszkom urzędowym, to zostanie usunięty z listy pod byle pretekstem. Przytockiemu, dalej sie wydaje, ze autokratycznie rządzi jak na targowicy.

  Zgłoś nadużycie oszukany środa, 18, styczeń 2017 10:01 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?