Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Kobieta i 4 promile alkoholu Polecamy

Kobieta i 4 promile alkoholuAż 4 promile alkoholu miała kobieta, która wczoraj znieważyła strażników miejskich i policjantów. W czasie doprowadzania do radiowozu naruszyła jeszcze nietykalność cielesną jednego z nich. Teraz oczekuje w areszcie na przedstawienie zarzutów.

REKLAMAWczoraj, kilkanaście minut przed południem, strażnicy miejscy zwrócili się do Policji o udzielenie pomocy przy interwencji wobec osób spożywających alkohol w rejonie ul. Krakowskiej w Krośnie. Za popełnione wykroczenie jeden z mężczyzn przyjął mandat karny, drugi był trzeźwy i został zwolniony, natomiast będąca z nimi kobieta odmówiła podania danych osobowych. Zachowywała się przy tym bardzo agresywnie, znieważając przy tym strażników.

Jej zachowanie nie zmieniło się również po przyjeździe policjantów, którzy w tej sytuacji zadecydowali o przewiezieniu jej do komendy. Podczas doprowadzania do radiowozu kobieta kopnęła jednego z funkcjonariuszy, naruszając jego nietykalność cielesną.

Kiedy w końcu podała swoje dane, okazało się, że ma 26 lata i nie ma stałego zameldowania na terenie naszego kraju. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie 26-latki 1,99 mg/l czyli około 4 promili alkoholu. Kobieta została zatrzymana.

Kiedy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy publicznych. Pierwsze z tych przestępstw zagrożone jest karą pozbawienia wolności do roku, drugie – do lat 3. W obydwu przypadkach sąd może również ukarać sprawcę karą grzywny lub ograniczenia wolności.

 

KMP Krosno 

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj