KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Karta Mieszkańca ma już logo

Rozstrzygnięto konkurs na logo Krośnieńskiej Karty Mieszkańca. Możemy na nim rozpoznać zarys Wieży Farnej - charakterystycznego elementu miasta.

REKLAMA


- Do konkursu wpłynęło 11 prac, które prezentowały bardzo różnorodny poziom wykonania i prezentacji. Wygrała propozycja krośnianina, Wiktora Gromadzkiego prezentująca zarys Wieży Farnej wpisany w prostokąt - informuje magistrat.
 
Zwycięski logotyp zawiera charakterystyczny element Krosna - Wieżę Farną, jest przy tym oszczędny w formie i łatwy do zastosowania na różnorodnych materiałach, na samej Karcie Mieszkańca, ale i na materiałach reklamowych i identyfikacyjnych w miejscach, gdzie karta będzie obowiązywać.

Krośnieńska Karta Mieszkańca ma stać się "kluczem" do miejskich instytucji. Z czasem ma zastąpić miejską Kartę Dużej Rodziny, Krośnieńską Kartę Miejską, kartę biblioteczną KBP czy kartę wstępu na miejskie baseny. Karta będzie też upoważniać do korzystania z pakietu zniżek, który ma ułatwić mieszkańcom dostęp do różnego rodzaju usług. Program jest otwarty na współpracę z prywatnymi przedsiębiorcami.

umk/pd

 • autor: umk/pd

3 komentarzy

 • Chmura

  Białe tło na białej stronie jest oczywiście niewidoczne-błąd w prezentacji.Dziwię się,że wybitni znawcy projektowania logotypów:ktosktowie i jo sami nie wzięli udziału w konkursie! Ich poziom artystycznej wrażliwości określa poziom słownictwa- znak firmowy! Może ktoś zaproponuje i dla nich logo{na podstawie wyrazu,który powtarza się w ich przenikliwych wypowiedziach}.

  Zgłoś nadużycie Chmura środa, 01, marzec 2017 19:30 Link do komentarza
 • jo

  Zaiste prawdziwe gówno ciekawe tylko gdzie tą wieże widać haha

  Zgłoś nadużycie jo środa, 01, marzec 2017 18:09 Link do komentarza
 • ktosktowie

  ale gowno

  Zgłoś nadużycie ktosktowie środa, 01, marzec 2017 12:51 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?