Logo
Wydrukuj tę stronę

Karta Mieszkańca ma już logo

Rozstrzygnięto konkurs na logo Krośnieńskiej Karty Mieszkańca. Możemy na nim rozpoznać zarys Wieży Farnej - charakterystycznego elementu miasta.

- Do konkursu wpłynęło 11 prac, które prezentowały bardzo różnorodny poziom wykonania i prezentacji. Wygrała propozycja krośnianina, Wiktora Gromadzkiego prezentująca zarys Wieży Farnej wpisany w prostokąt - informuje magistrat.
 
Zwycięski logotyp zawiera charakterystyczny element Krosna - Wieżę Farną, jest przy tym oszczędny w formie i łatwy do zastosowania na różnorodnych materiałach, na samej Karcie Mieszkańca, ale i na materiałach reklamowych i identyfikacyjnych w miejscach, gdzie karta będzie obowiązywać.

Krośnieńska Karta Mieszkańca ma stać się "kluczem" do miejskich instytucji. Z czasem ma zastąpić miejską Kartę Dużej Rodziny, Krośnieńską Kartę Miejską, kartę biblioteczną KBP czy kartę wstępu na miejskie baseny. Karta będzie też upoważniać do korzystania z pakietu zniżek, który ma ułatwić mieszkańcom dostęp do różnego rodzaju usług. Program jest otwarty na współpracę z prywatnymi przedsiębiorcami.

umk/pd

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2018