Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Krosno: Przesunąć przejście? Żaden problem!

Krosno: Przesunąć przejście? Żaden problem! Fot. KrosnoCity.pl

Prewencyjne działania Policji na drogach są skierowane nie tylko do kierowców. Także pieszym funkcjonariusze przypominają o przestrzeganiu przepisów. Zdarza się też, że Policja wnioskuje o ułatwienie życia pieszym.

REKLAMAUlica Naftowa, sąsiedztwo parkingu położonego między Krakowską, Kolejową i Naftową. Ruch pieszych w tym miejscu nie odbywa się przy samej ul. Krakowskiej, ale chodnikiem, wzdłuż sklepów.

Piesi pokonują ul. Naftową na wysokości schodów, jednak dwa przejścia dla pieszych znajdują się kilka i kilkanaście metrów dalej. W tym miejscu policjanci już wielokrotnie upominali przechodniów, a nawet karali mandatami. Czy jednak takie rozwiązanie ma sens? Przecież przejście dla pieszych bez problemu mogłoby się znajdować właśnie na wprost schodów, tam gdzie ludzie najczęściej przechodzą.

Policja zwróciła się do urzędu miasta z wnioskiem o przesunięcie przejścia.

- Znana jest nam sytuacja dotycząca przejścia dla pieszych na ul. Naftowej. Przejście to zostanie przesunięte zgodnie z sugestią Policji w czasie odnowienia oznakowania poziomego dróg na terenie miasta - odpowiada Joanna Sowa, rzecznik prasowy urzędu.

pd
Fot. KrosnoCity.pl

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj