Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Krosno: poseł Kukiza otworzył biuro

Krosno: poseł Kukiza otworzył biuro Fot. Piotr Dymiński

29 marca odbyło się otwarcie biura poselskiego Wojciecha Bakuna w Krośnie. To poseł klubu Kukiz’15 wybrany w naszym okręgu. Biuro w Krośnie jest czwartym biurem Bakuna.

REKLAMAOtwarcia biura dokonał poseł, który spotkał się także z sympatykami formacji Pawła Kukiza z terenu powiatów krośnieńskiego, jasielskiego i brzozowskiego. To już czwarte biuro posła Kukiz'15 na terenie okręgu. Wcześniej zostały otwarte biura w Przemyślu, Sanoku i Jarosławiu. Krośnieńskie biuro znajduje się przy ul. Lewakowskiego 7/1.

Biuro będzie czynne tylko dwa razy w tygodniu, w środy od 8 do 15 i w czwartki od 14.00 do 18.00. Dyżury będą w nim pełnić lokalni działacze stowarzyszenia Kukiz'15.

Godziny pracy dobrano tak, by biuro było dostępne zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Poseł Bakun zapowiada współpracę z organizacjami pozarządowymi. Natomiast jako członek sejmowej Komisji Infrastruktury, opowiada się za ułatwieniem dostępu do naszego regionu. Jest zarazem jednym z nielicznych posłów, którzy odpowiedzieli na nasze pytania dotyczące łącznicy kolejowej: Łącznica kolejowa: małe poparcie posłów.

pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj