KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Siódma rocznica katastrofy smoleńskiej

Siódma rocznica katastrofy smoleńskiej Fot. UM Krosno

Prezydent Krosna, przewodniczący rady miasta oraz przedstawiciele Fundacji Otwartych Serc im. B. Nykiel-Ostrowskiej, złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą tragiczną śmierć Ryszarda Kaczorowskiego, ostatniego prezydenta  II RP i honorowego obywatela naszego miasta. To część obchodów siódmej rocznicy katastrofy smoleńskiej.

REKLAMA


Ryszard Kaczorowski został Honorowym Obywatelem Miasta Krosna w 2002 roku. Nasze miasto odwiedził po raz ostatni w 2006 roku uczestnicząc w Karpackich Klimatach.

Pamiątkową tablicę, wmurowaną na budynku urzędu miasta, odsłoniła Jadwiga Kaczorowska 2 maja 2010 r.

"Wieloma drogami przemierzałeś świat, a każda z nich prowadziła do Polski" WYBITNEMU POLAKOWI, WIELKIEMU PATRIOCIE, PREZYDENTOWI II RZECZYPOSPOLITEJ, RYSZARDOWI KACZOROWSKIEMU, HONOROWEMU OBYWATELOWI MIASTA KROSNA, MIESZKAŃCY, PREZYDENT MIASTA, FUNDACJA OTWARTYCH SERC - czytamy na mosiężnej tablicy przedstawiającej podobiznę prezydenta.

pd
Fot. UM Krosno

  • autor: pd

1 komentarz

  • ubek

    komuszki na koszt mieszkańców ziele na chodnik rzucili A komuszki z KC to propagują Dziadek z UB, głównego komuszka krosna, w grobie się przewraca. Ciekawe ilu wymordował

    Zgłoś nadużycie ubek środa, 12, kwiecień 2017 18:58 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?