KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Majówka z POLREGIO" - oferta na "długi weekend"

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. polregio.pl

W dni wolne zbliżającego się długiego majowego weekendu zaplanowano dodatkowe kursy pociągu relacji RZESZÓW - ŁUPKÓW - RZESZÓW. Te pociągi będą zatrzymywać się w Krośnie! Specjalna promocja POLREGIO pozwoli podróżować na jednym bilecie przez prawie 10 dni!

REKLAMA


29 i 30 kwietnia, a także 1 i 3 maja, miłośnicy podróżowania będą mogli skorzystać z pociągów POLREGIO, aby dotrzeć w wyjątkowo malownicze okolice nieopodal Bieszczad. Swój majówkowy wypoczynek w Bieszczadach warto zaplanować korzystając z systemu promocyjnego oferowanego przez partnerów kampanii KochamKolej.pl.

Rabaty
Ważny bilet kolejowy jest m.in. kuponem rabatowym uprawniającym do korzystania z upustów oferowanych przez lokalnych gestorów bazy turystycznej oraz organizatorów wydarzeń kulturalnych.

Jeden bilet na 10 dni!
Dodatkowym ułatwieniem dla osób rozpoczynających sezon turystyczny podczas pierwszego majowego weekendu jest przygotowana przez POLREGIO oferta pozwalająca na podróż ich liniami przez prawie 10 dni korzystając tylko z 1 biletu. Promocyjna oferta Przewozów Regionalnych nazwana "Majówką z POLREGIO" to bilet umożliwiający odbycie nieograniczonej liczby przejazdów w czasie od 28 kwietnia (od 18:00) do 8 maja (do 6:00), czyli przez prawie 10 dni!

Nowa oferta została podzielona wg. kategorii wiekowych. Osoby poniżej 26. roku życia (kryterium jest jedynie wiek, nie status ucznia lub studenta) będą mogły kupić go w cenie 49 zł, a pozostali pasażerowie zapłacą za niego tylko 95 zł. Połączenia realizowane przez POLREGIO to około 1800 pociągów wyjeżdżających na tory każdego dnia i obsługujących większość regionów naszego kraju. Dzięki POLREGIO dojedziemy m.in. do popularnych miejscowości turystycznych, takich jak Krynica-Zdrój, Zakopane, Szklarska Poręba, Kołobrzeg, Hel, Giżycko i Zagórz.

Majówkowe plany regionalnego przewoźnika kolejowego są dobrą informacja również dla mieszkańców Krosna. We wspomniane dni pociąg z KROSNA do ŁUPKOWA odjedzie w Bieszczady z dworca o godzinie 8:08 oraz z przystanku KROSNO MIASTO o godzinie 8:13, a kurs powrotny planowany jest na godzinę 17:42 z ŁUPKOWA.

Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie Przewozów Regionalnych. Bilety można nabyć nawet z 30. dniowym wyprzedzeniem za pośrednictwem strony Bilety Regionalne.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?