KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Lody Grycan w VIVO! Krosno. Znamy kolejnych najemców

Lody Grycan w VIVO! Krosno. Znamy kolejnych najemców Fot. IMMOFINANZ

Producent najlepszych lodów na polskim rynku, sieć farmaceutyczno-dermokosmetyczna oraz lider w branży jubilerskiej - VIVO! odsłania kolejne karty dotyczące najemców krośnieńskiego centrum handlowego.

REKLAMA


Przy ulicy Bieszczadzkiej trwa budowa centrum handlowego VIVO! Krosno będącego własnością austriackiego inwestora IMMOFINANZ. Już w IV kwartale 2017 marki takie, jak Grycan, Cosmedica oraz Apart zadebiutują na terenie miasta.

Grycan to znany producent najlepszych lodów na rynku polskim. Firma proponuje różnego rodzaju desery oraz lody bezglutenowe, gałkowe, jak i tradycyjne. Pierwsza kawiarnia Grycan w Krośnie będzie miała łączną powierzchnię ok. 120 mkw.

Cosmedica to ogólnopolska, dynamicznie rozwijająca się grupa farmaceutyczno-dermokosmetyczna. W VIVO! Krosno marka ta zaprezentuje swoją ofertę na powierzchni ok. 170 mkw.

Apart to nie tylko lider na polskim rynku jubilerskim, ale także najbardziej znana i ceniona marka w tym sektorze. W najnowszym krośnieńskim centrum handlowym zadebiutuje ona na powierzchni prawie 100 mkw.

- Dzięki naszym projektom umożliwiamy najemcom nie tylko ekspansję w znaczeniu przyrostu ilości posiadanych salonów, ale także stwarzamy im szansę zaistnienia w nowych miastach. Trzech kolejnych debiutantów w VIVO! Krosno to najlepszy przykład potwierdzający tę tezę - skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ. - Prace na placu budowy idą pełną parą. Wkrótce zakończymy ich kolejny ważny etap, zawieszając wiechę. Po tym zaś będziemy w pełni skupiali się już tylko na przygotowaniach do wielkiego otwarcia - dodała.

Marki obecne w VIVO! Krosno: Kino Helios, H&M, Media Markt, RESERVED, House, CROPP, SiNSAY, Home&You, Martes Sport, CCC, FRAC, Feniks, Maxi Moda, Evenement, biuro podróży Travelplanet, Rossmann, BIG STAR, 4F, Telepizza, Grycan, Cosmedica oraz Apart.

Krośnieńska inwestycja jest prowadzona przez IMMOFINANZ wspólnie z partnerem, firmą Acteeum Group (udziały firm w projekcie kształtują się na poziomie: 85% IMMOFINANZ i 15% Acteeum).

Zobacz także:
- Nowe marki w VIVO! W Krośnie pojawi się Telepizza,
- FRAC w VIVO! Krosno. Dołączają lokalni najemcy,
- Home&You, Martes Sport oraz CCC w VIVO! Krosno,
-
RESERVED i trzy inne marki odzieżowe LPP w VIVO! Krosno,
-
VIVO! Krosno: w środę wmurowano kamień węgielny [ZDJĘCIA],
-
Kino Helios powstanie w Krośnie. Będzie w Galerii VIVO! Krosno,
-
Powstanie centrum handlowe VIVO! Otwarcie zaplanowano na przyszły rok,
-
Przy Bieszczadzkiej powstanie VIVO! Krosno - nowa galeria handlowa.

red.

 • autor: red.

7 komentarzy

 • Byly najemca

  Wkręceni w przeliczeni blog: http://przeliczeni.blox.pl/html

  Zgłoś nadużycie Byly najemca czwartek, 18, maj 2017 17:46 Link do komentarza
 • Były najemca

  Uwaga potencjalni prywatni najemcy...nie polecam firmy immofinanz, klasyczne opowiadanie pięknych bajek przed podpisaniem umowy a potem jak sie okazuje ze ilosc klientów odwiedzajacych VIVO jest 10 krotnie mniejsza niż w tych bajkach to juz problem najemcy a nie wlasciciela ktory jest tylko od pobierania kosmicznie wysokich czynszów na ktore nie da sie zarobic przy tak niskich odwiedzalnosciach...jak was zlapia na umowy to juz nie puszcza...radze sie zastanowic kilka razy i poczytac blog "wkręceni"

  Zgłoś nadużycie Były najemca czwartek, 18, maj 2017 17:41 Link do komentarza
 • dziennikarz_lokalny

  Do @krosno38-400: po pierwsze o poziomie dziennikarstwa się nie wypowiadaj jak nie znasz jego podstaw. To że na wszystkich mediach widać to samo, świadczy to o tym, że materiał jest informacją prasową. Trudno coś innego napisać o danych markach, skoro, ktoś z PR przygotował informację w kilku zdaniach i na temat. Takie same praktyki stosuje się w dużych medialnych korporacjach i to nie jest nic nadzwyczajnego, czy łamiącego jakiekolwiek zasady.

  Do @miszcz: artykuł sponsorowany byłby wówczas, gdyby zaistniała w publikacji np pełna oferta określonych marek, cen, czy zaproszenie do bezpośredniego korzystania z usług, produktów itp.

  Do @komercialnetwork: Reklama wali w oczy a tu podpis "red." - redakcja nie ma obowiązku według prawa prasowego podpisywania autora materiału, jeżeli materiał stanowi artykuł prasowy, notkę prasową czy zwał jak zwał, dostępną publicznie dla wszystkich mediów. Wówczas można materiał podpisać jako red. W końcu ktoś ko skroił na miarę i opublikował, co wiąże się z poświęconym czasem i kosztami.

  Proponuję przyjrzeć się innym działającym na lokalnym rynku portalom informacyjnym i może tam dostrzec KOPIUJ - WKLEJ. Daleko szukać nie trzeba. A wszystkich Was znawców PR i Mediów za domowych biurek i przed smartfonami - pozdrawiam!

  - wieloletni dziennikarz z Podkarpacia.

  Zgłoś nadużycie dziennikarz_lokalny czwartek, 27, kwiecień 2017 15:48 Link do komentarza
 • AAA+

  Roznie z tymi artykulami bywa na naszych lokalnych portalach. Kiedy maja ciekawy temat to potrafia " skroic" ciekawy artylul ale czesto tez niestety to suche dane i kpiuj wklej, niestety .

  Zgłoś nadużycie AAA+ czwartek, 27, kwiecień 2017 15:27 Link do komentarza
 • krosno38-400

  To samo jest na k24 :)
  Poziom dziennikarstwa lokalnego mamy wysoki :)

  Zgłoś nadużycie krosno38-400 czwartek, 27, kwiecień 2017 15:17 Link do komentarza
 • komercialnetwork

  Reklama wali w oczy a tu podpis "red."
  Żenada.

  Zgłoś nadużycie komercialnetwork czwartek, 27, kwiecień 2017 15:11 Link do komentarza
 • miszcz

  Artykuł sponsorowany? "znany producent najlepszych lodów na rynku polskim", chyba drobny żarcik :)

  Zgłoś nadużycie miszcz czwartek, 27, kwiecień 2017 13:50 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?