KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Dla dzieci i rodziny - SMYK i Pepco wejdą do VIVO! Krosno

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Karol Słomka

SMYK i Pepco to kolejne marki, które zagoszczą w VIVO! Krosno. Inwestor sfinalizował dwie kolejne umowy. Każda z marek wynajęła w nowym centrum handlowym powierzchnie o wielkości ok. 500 mkw. Otwarcie galerii już za kilka miesięcy.

REKLAMA


SMYK to międzynarodowa sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci, oferująca szeroki wybór zabawek, artykułów szkolnych, książek, multimediów, akcesoriów dla niemowląt oraz odzieży i obuwia dla dzieci w wieku 0-14 lat. Sklep tej marki w VIVO!, o łącznej powierzchni  500 mkw., będzie jednocześnie pierwszym Smykiem w Krośnie.

Pepco to europejska sieć handlowa oferującą odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w najniższych cenach. W Polsce Pepco rozwija się dynamicznie od kilkunastu lat, stając się popularnym sprzedawcą odzieży dziecięcej oraz wiodącym dostawcą artykułów dekoracyjnych. Pepco zdecydowało się w VIVO! Krosno na powierzchnię o wielkości ponad 500 m kw.

- Naszym celem jest zapewnienie możliwie najbardziej kompleksowej oferty zakupowej przyszłym klientom VIVO! Co więcej, VIVO! stanie się także miejscem spotkań i spędzania wolnego czasu. Ten aspekt będzie wspierany poprzez organizowane różnego rodzaju eventy dla poszczególnych grup docelowych. Popularne święta, dzień matki czy dziecka to tylko kilka przykładów z naszej długiej listy zaplanowanych wydarzeń. Zgodnie z założeniami marki VIVO! od samego początku ma tętnić życiem i być kojarzone zarówno w kontekście zakupów, jak i rozrywki - skomentowała Magdalena Kowalewska z IMMOFINANZ.

Marki obecne w VIVO! Krosno: Kino Helios, H&M, Media Markt, RESERVED, House, CROPP, SiNSAY, Home&You, Martes Sport, CCC, FRAC, Feniks, Maxi Moda, Evenement, biuro podróży Travelplanet, Rossmann, BIG STAR, 4F, Telepizza, Grycan, Cosmedica, Apart, Deichmann, Hebe, Cyfrowy Polsat Plus, JYSK, SMYK oraz Pepco.

Krośnieńska inwestycja jest prowadzona przez IMMOFINANZ wspólnie z partnerem, Acteeum Group (udziały firm w projekcie kształtują się na poziomie: 85% IMMOFINANZ i 15% Acteeum).

Zobacz także:
- VIVO! Krosno: JYSK zajmie 1 100 m kw.
- Deichmann, Hebe i Cyfrowy Polsat Plus. Kolejne marki w VIVO!
- Lody Grycan w VIVO! Krosno. Znamy kolejnych najemców
- Nowe marki w VIVO! W Krośnie pojawi się Telepizza,
- FRAC w VIVO! Krosno. Dołączają lokalni najemcy,
- Home&You, Martes Sport oraz CCC w VIVO! Krosno,
-
RESERVED i trzy inne marki odzieżowe LPP w VIVO! Krosno,
-
VIVO! Krosno: w środę wmurowano kamień węgielny [ZDJĘCIA],
-
Kino Helios powstanie w Krośnie. Będzie w Galerii VIVO! Krosno,
-
Powstanie centrum handlowe VIVO! Otwarcie zaplanowano na przyszły rok,
-
Przy Bieszczadzkiej powstanie VIVO! Krosno - nowa galeria handlowa.

red.

  • autor: red.

7 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?