Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Budowa dróg na PWSZ. Zawarto porozumienie

Budowa dróg na PWSZ. Zawarto porozumienie Fot. archiwum PWSZ Krosno

W Krośnie zostało zawarte porozumienie o współpracy pomiędzy Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Stanisława Pigonia, a Rejonem Budowy Dróg i Mostów w Krośnie. Uczelnia uruchamia od roku akademickiego 2017/2018 w ramach kierunku budownictwo specjalność - budowa dróg.

REKLAMAZawarta 28 czerwca umowa ma na celu zapewnienie możliwości efektywnej współpracy, w tym w zakresie wdrażania nowoczesnych technologii oraz organizacji praktyk dla nowej specjalności - budowa dróg.

Na naszym terenie działają przedsiębiorstwa budowlane, które dzięki nowym inwestycjom zmodernizowały swój park maszynowy, wdrażają nowe technologie, stosują rozwiązania chroniące środowisko naturalne. Przykładem może być realizowana przez RBDIM sp. z o.o. w Krośnie przebudowa ulicy w technologii betonu wałowanego.

Współpraca wymusza rozwój pracowni i laboratoriów, w których będzie możliwość prezentacji najbardziej zaawansowanych technologii do projektowania i budowy dróg. PWSZ posiada umowę licencyjną na oprogramowanie Bentley Select - światowego lidera w produkcji systemów wspomagających projektowanie i zarządzanie siecią drogową.

pd
Fot. archiwum PWSZ Krosno

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj