KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Prezydent dał długi weekend urzędnikom

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

15 sierpnia (wtorek) przypada Święto Wojska Polskiego, dzień wolny od pracy. Dzień wcześniej, w poniedziałek, wolne będą mieli też urzędnicy w Krośnie. To efekt zarządzenia prezydenta. Podobnie postąpiono w innych instytucjach, więc urzędy będą nieczynne!

REKLAMA


Dzień wolny, dzięki któremu urzędnicy mają właśnie 4-dniowy długi weekend, zawdzięczają listopadowemu świętu, które w tym roku wypadnie sobotę.

- W związku z tym, że w 2017 roku Narodowe Święto Niepodległości (11 listopada) wypada w sobotę, będącą dla pracowników urzędu miasta Krosna dniem wolnym od pracy, prezydent miasta Krosna Zarządzeniem nr 934/17 z dnia 4 lipca 2017 r. wyznaczył dzień 14 sierpnia 2017 r. (poniedziałek) dniem wolnym - informuje urząd miasta.

14 sierpnia nieczynny będzie nie tylko krośnieński magistrat, ale też liczne inne instytucje publiczne, co wynika z zastosowania podobnego rozwiązania. W poniedziałek nic nie załatwicie w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Krośnie, Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim, w wielu szkołach, a także w okolicznych gminach.

Zobacz także: Wojsko uświetni obchody 97. rocznicy Bitwy Warszawskiej

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?